h Dolar 33,0905 % 0.07
h Euro 36,2992 % 0.07
h Sterlin 43,0993 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,40 %0,29
h BIST100 11.184,87 %0,46
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Başkan Özdemir: “Gençler Bizim Vazgeçilmezlerimizdir”

Başkan Özdemir: “Gençler Bizim Vazgeçilmezlerimizdir”

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Fen Lisesi'nde düzenlenen "Gençlerle Söyleşi ve Kariyer Günleri" etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi. Özdemir, öğrencilere avukatlık mesleğini tanıttı ve gençlerin önemini vurguladı. Etkinlikte ayrıca, öğrencilerin sorularıyla samimi bir sohbet ortamı oluştu. etkinliğin sonunda Okul Müdürü Şevket Sezer tarafından Başkan Özdemir'e plaket takdim edildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Fen Lisesi’nde düzenlenen “Gençlerle Söyleşi ve Kariyer Günleri” etkinliğinde lise öğrencileri ile bir araya geldi. Sebahattin Özdemir, söyleşide avukatlık mesleğini tanıtarak öğrencilerle sohbet etti. Etkinlik öncesi Okul Müdürü Şevket Sezer tarafından yapılan sunumda, öğrencilere ilçede görev yapan iş dünyası temsilcileri, bürokratlar, esnaflar ve meslek kuruluşlarından birçoğuyla buluşma fırsatı verildiği belirtildi. Başkan Özdemir, meslek hayatındaki deneyimlerini paylaşarak gençlere tavsiyelerde bulundu. Özdemir, gençlerin geleceğin teminatı olduğunu ve onları daha donanımlı, eğitimli ve özgüven sahibi olarak yetiştirmenin önemini vurguladı. Söyleşi boyunca gelen sorularla renklenen etkinlik, samimi bir ortamda gerçekleşti. Etkinlik sonunda Okul Müdürü Şevket Sezer, Başkan Özdemir’e plaket takdim etti.

Yozgat ilindeki okul inşaatları hız kesmeden devam ediyor

Sıradaki haber:

Yozgat ilindeki okul inşaatları hız kesmeden devam ediyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.