h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Eğitim
  • Ağrı’da okullarda birinci dönem sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Ağrı’da okullarda birinci dönem sonu değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci dönem sonu değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek ve birçok yönetici katıldı. Kökrek, yapılan faaliyetlerin yanı sıra ikinci dönemde de eğitim kalitesini artırmak için çalışacaklarını belirtti. Toplantıda birinci dönemde gerçekleştirilen projeler ve sorunlar hakkında sunumlar yapıldı. Toplantı, görüşlerin dile getirilmesi ve dileklerin sunulmasının ardından sona erdi.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci dönem sonu değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek başkanlığında yapılan toplantıya çok sayıda katılımcı iştirak etti. Toplantıda, eğitim kalitesini artırmak için yapılan çalışmalar değerlendirildi ve ikinci dönemde yapılması planlanan faaliyetler hakkında bilgi verildi. İl milli eğitim müdürü, öğrenci başarısını artırmak, öğretmen motivasyonunu yükseltmek ve okul imkanlarını geliştirmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Ayrıca, eğitimde 2023 vizyonuna uygun olarak il genelindeki eğitim kalitesini ülke ortalamasının üzerine çıkarmak için çalışacaklarını ifade etti. Toplantıda, birinci dönemde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında sunumlar yapıldı ve katılımcıların görüş ve önerileri alındı. Toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

KBÜ ve Hacettepe Üniversitesi, SOSYALFEST için işbirliği yapıyor

Sıradaki haber:

KBÜ ve Hacettepe Üniversitesi, SOSYALFEST için işbirliği yapıyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.