h Dolar 33,0806 % 0.04
h Euro 36,0887 % 0.04
h Sterlin 42,9302 % 0.02
h Altın (Gr) 2.562,46 %0,05
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Spor
  • Yalova Belediyespor Kız Güreş Takımı, Muhteşem Başarıya İmza Attı

Yalova Belediyespor Kız Güreş Takımı, Muhteşem Başarıya İmza Attı

Yalova Belediyespor Kız Güreş Takımı, okullar arası serbest güreş müsabakalarında 3 birincilik ve 4 ikincilik elde etti. Genç sporcular, Yalova'nın adını gururla duyurmaya çalıştıklarını belirtti. Takım yetkilileri, şampiyonaya damga vuran sporcuların başarısından memnun olduklarını ve Türkiye genelinde daha fazla başarı elde etmek için çalışmalarını sürdüreceklerini açıkladı.

Yalova Belediyespor Kız Güreş Takımı, Yalova ilinde düzenlenen okullar arası serbest güreş müsabakalarında büyük başarı elde etti. Genç sporcular, toplamda 3 birincilik ve 4 ikincilik alarak Yalova’nın ismini gururla duyurdu.

Müsabakalarda Yıldızlar Serbest Kızlarda Hüma Öztoprak ve Gizem Durgun, Gençler Serbest Kızlarda ise İkbal Çotuk birincilik elde etti. Ayşenur Ilgaz, Beren Yuvarlaklar ve Hayrunisa Çamlı ise ikincilik kazanarak Yalova’yı temsil etti.

Yalova Belediyespor Güreş Kız Takımı yetkilileri, genç sporcuların büyük başarıya imza attığını söyleyerek, “3 birincilik ve 4 ikincilikle şampiyonada iz bıraktık. Sporcularımız ve antrenörlerimiz hedeflerine adım adım yaklaşıyor. Şimdi Yalova’da başarılı bir başlangıç yaptık, bir sonraki hedefimiz ise çalışmalarımızı artırarak Türkiye genelinde başarılar elde etmek. İnanıyoruz ve kararlıyız, Yalova’nın adını herkese duyurmak için çaba göstereceğiz” dedi.

Altay, Eren’le Yolları Ayırıyor: İkilik Son Buluyor

Sıradaki haber:

Altay, Eren’le Yolları Ayırıyor: İkilik Son Buluyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.