h Dolar 32,8694 % 0.17
h Euro 35,2795 % 0.17
h Sterlin 41,6468 % -0.07
h Altın (Gr) 2.495,09 %0,23
h BIST100 10.739,94 %2,57
a
  • Vakit
  • Spor
  • VEDAŞ, kadın sporculara tam olarak destek veriyor!

VEDAŞ, kadın sporculara tam olarak destek veriyor!

Hakkari Gücü Futbol Takımı, VEDAŞ Hakkari İl Müdürü'nü ziyaret etti. Antrenör Cemile Timur, takımın VEDAŞ'a olan teşekkürünü dile getirdi. VEDAŞ Hakkari İl Müdürü ise takımın başarılarından gurur duyduklarını ifade etti. Sporcular, ziyaret sonrası Ağacanoğlu'na takımın formasını hediye etti.

Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı, VEDAŞ Hakkari İl Müdürü İbrahim Halil Ağacanoğlu’nu ziyaret ederek teşekkürlerini iletti. Kadın Futbol Süper Ligi’nde mücadele eden takımın başarılarına destek olan VEDAŞ’a minnettarlık duyduklarını ifade eden Antrenör Cemile Timur, “Hem alt liglerde mücadele ederken hem de Süper Lig’de VEDAŞ’ın desteğini her zaman hissettik. Bugün de oyuncularımız ile birlikte VEDAŞ’ı ziyaret ederek teşekkürlerimizi ilettik” dedi. VEDAŞ Hakkari İl Müdürü İbrahim Halil Ağacanoğlu ise takımın başarılarından dolayı gurur duyduklarını belirtti. Ağacanoğlu, “Hakkari halkının da gurur duyduğu takımımızı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Gençlerimizin, özellikle kız çocuklarının spor yapmaya olan ilgisini artırdıkları ve rol model oldukları için her sporcu arkadaşımızı ayrı ayrı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu. Ziyaretin ardından sporcular, Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı formasını Ağacanoğlu’na hediye etti.

Gaziantep FK, Fenerbahçe karşılaşması için çalışmalarına devam ediyor

Sıradaki haber:

Gaziantep FK, Fenerbahçe karşılaşması için çalışmalarına devam ediyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.