h Dolar 33,0002 % -0.14
h Euro 36,0498 % -0.14
h Sterlin 42,9455 % -0.02
h Altın (Gr) 2.584,26 %0,91
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Spor
  • Uğur İnceman, Manisa Futbol Kulübü Akademi’yi Ziyaret Etti

Uğur İnceman, Manisa Futbol Kulübü Akademi’yi Ziyaret Etti

U17 Milli Takım Teknik Direktörü Uğur İnceman, Manisa Futbol Kulübü Akademisini ziyaret etti ve daha sonra U19 ve U17 takımlarının maçlarını takip etti. Ziyaret sırasında Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan ile bir araya gelen İnceman, kulübün ürünlerinin yer aldığı hediye paketi aldı. Sporcularla da buluşan İnceman, kulüp yetkilileriyle birlikte Halil Onultmak Tesisleri'nde bir araya geldi.

U17 Milli Takımı Teknik Direktörü Uğur İnceman, Manisa Futbol Kulübü Akademisi’ni ziyaret ettiği haberini özgünleştirerek aşağıdaki şekilde oluşturabiliriz:

“U17 Milli Takımı Teknik Direktörü Uğur İnceman, Manisa FK’nin Akademisi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan ile bir araya gelen İnceman, aynı zamanda U19 ve U17 takımlarının maçlarını izledi.

Uğur İnceman, Halil Onultmak Tesisleri’nde Manisa FK Başkanı Mevlüt Aktan, Genel Koordinatör Hüseyin Hasacar, Akademi İdari Direktörü Alparslan Kaya ve Akademi Teknik Direktörü Namet Ateş ile bir araya geldi. Başkan Mevlüt Aktan, ziyaret nedeniyle Uğur İnceman’a kulübün ürünlerinin yer aldığı bir hediye paketi takdim etti. İnceman daha sonra U19 ve U17 takımlarının maçlarını izleyerek sporcularla buluştu.”

Sami Uğurlu: “Kadro genişliği konusunda bazı sorunlar yaşıyoruz”

Sıradaki haber:

Sami Uğurlu: “Kadro genişliği konusunda bazı sorunlar yaşıyoruz”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.