h Dolar 33,0630 % 0.06
h Euro 36,1374 % 0.06
h Sterlin 42,9677 % 0.18
h Altın (Gr) 2.566,73 %0,22
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Spor
  • Sumudica: “Harika bir performans sergiledik” şeklinde özgünleştirebilirsiniz.

Sumudica: “Harika bir performans sergiledik” şeklinde özgünleştirebilirsiniz.

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Sumudica, Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamada, takımının iyi bir performans sergilediğini belirtti. Ayrıca Fenerbahçe'nin maç sonunda fazla sevinmesini eleştirdi ve Gaziantep'in Fenerbahçe'nin parasına ihtiyacı olmadığını söyledi.

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica, Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamada büyük bir maç çıkardıklarını söyledi. Ayrıca, Fenerbahçe taraftarlarının fazla yer almasına tepki göstererek, “Gaziantep’in Fenerbahçe’nin parasına ihtiyacı yok” ifadesini kullandı.

Gaziantep Futbol Kulübü, Trendyol Süper Lig’in 20. haftasında sahasında Fenerbahçe’ye 1-0 mağlup oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, Fenerbahçe ile aynı seviyede mücadele ettiklerini belirterek, takımının son dakikaya kadar mücadele ettiğini ve iki önemli pozisyona girdiğini ifade etti. Sumudica, mağlubiyete rağmen takımının büyük bir maç çıkardığını vurguladı.

Rumen teknik adam, Fenerbahçe’nin maç sonunda Avrupa kupası kazanmış kadar sevinmesini de yorumlayarak, bu durumun rakiplerinin maçtan korktuklarını gösterdiğini söyledi. Ayrıca, hakemlerin Fenerbahçe tarafında kararlar verdiğini belirtti. Sumudica, ligde kalma mücadelesi verdiklerini ve önümüzdeki maçların önemine dikkat çekti.

Sumudica, Fenerbahçe taraftarlarının fazla yer almasına tepki göstererek, “Gaziantep’in Fenerbahçe’nin parasına ihtiyacı yok” diyerek basın toplantısını sonlandırdı.

İsmail Kartal: “Zorlu bir zeminde etkili karşılaşmayı başarıyla tamamlayarak galibiyetimizi aldık”

Sıradaki haber:

İsmail Kartal: “Zorlu bir zeminde etkili karşılaşmayı başarıyla tamamlayarak galibiyetimizi aldık”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.