h Dolar 33,0716 % 0.01
h Euro 36,2070 % 0.01
h Sterlin 43,0471 % 0.01
h Altın (Gr) 2.619,08 %0,20
h BIST100 11.177,95 %0,39
a
  • Vakit
  • Spor
  • Sergen Yalçın: “1 puan hayal kırıklığı yarattı

Sergen Yalçın: “1 puan hayal kırıklığı yarattı

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Trabzonspor maçının ardından 1-1 beraberlikle ayrılmalarının üzücü olduğunu söyledi. Yalçın, takımının iyi bir mücadele sergilediğini ve pozitif oyun oynamaya çalıştığını belirtti. Ayrıca, Pendikspor maçına yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacaklarını ve kupada ilerlemeleri halinde hedeflerinden bahsedebileceklerini ifade etti.

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, takımın Trabzonspor ile berabere kaldığı maçla ilgili konuştu. Yalçın, maçın tamamen takımın kontrolünde geçtiğini ve pozitif bir oyun sergilediklerini belirterek, kazanmak için büyük mücadele verdiklerini ifade etti. Ancak, sadece 1 puan almanın üzücü olduğunu söyledi. Yalçın, oyuncularını gösterdikleri mücadele için teşekkür ederken, zaman darlığından dolayı antrenman yapma fırsatlarının olmadığını ve zamana ihtiyaçları olduğunu dile getirdi. Yalçın ayrıca, gelecek hafta oynayacakları Pendikspor maçına yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacaklarını ve turu geçmeleri durumunda kupada bir hedefleri olabileceğini belirtti.

Bekir İrtegün: Futbolda golü bireysel hatalar yüzünden yedik

Sıradaki haber:

Bekir İrtegün: Futbolda golü bireysel hatalar yüzünden yedik

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.