h Dolar 33,0261 % 0.04
h Euro 36,0434 % 0.04
h Sterlin 42,9480 % -0.04
h Altın (Gr) 2.569,10 %-0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Spor
  • Maytapları beline doldurup stada girmek istemiş kişinin ilginç girişimi

Maytapları beline doldurup stada girmek istemiş kişinin ilginç girişimi

Trabzonspor-Samsunspor maçında alınan güvenlik tedbirleri sonucunda yanıcı madde, meşale ve bıçak ele geçirilen 2 kişi hakkında işlem başlatıldı. Trabzon Emniyet Müdürlüğü, sporun ruhuna uygun davranan Trabzonspor taraftarlarına teşekkür etti.

Trabzonspor-Samsunspor Maçında Güvenlik Tedbirleri Kapsamında Yanıcı Madde ve Bıçak Ele Geçirildi

Trabzonspor ile Samsunspor arasında oynanan maçta, polis ekipleri tarafından alınan güvenlik tedbirleri sırasında yanıcı madde, meşale ve bıçak ele geçirildi. İki şahıs hakkında ise işlem başlatıldı.

Trabzonspor’un ev sahipliğinde oynanan Trendyol Süper Lig’in 16. hafta erteleme maçında, Trabzonspor rakibi Samsunspor’u 2-1 mağlup etti. Maç öncesi, sırası ve sonrasında alınan güvenlik önlemleri sonucunda 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında Samsunspor taraftarı olan 2 şahsa işlem yapıldı. Şahısların üst aramasında 25 adet yanıcı madde (torpil), 2 adet meşale ve 1 adet bıçak ele geçirildi.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Sporun ruhunda şiddet, küfür vb. davranışlar bulunmamaktadır. Spor, dostluk, kardeşlik, barış, dayanışma ve tatlı rekabettir. Müsabaka öncesi, sırası ve sonrasında sporun ruhuna uygun davranan, öncelikli olarak asil Trabzonspor taraftarlarına ve tüm taraftarlara teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Galatasaray, Kayserispor müsabakası için çalışmalara başladı

Sıradaki haber:

Galatasaray, Kayserispor müsabakası için çalışmalara başladı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.