h Dolar 31,0074 % 0.31
h Euro 33,5752 % 0.31
h Sterlin 39,1943 % 0.37
h Altın (Gr) 2.022,16 %0,52
h BIST100 9.285,28 %-0,64
a
  • Vakit
  • Spor
  • Köyceğiz Yunus Emre Ortaokulu, Hentbol’da Bölge Şampiyonluğu Kazandı

Köyceğiz Yunus Emre Ortaokulu, Hentbol’da Bölge Şampiyonluğu Kazandı

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde bulunan Yunus Emre Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol takımı, 2023-2024 Okul Sporları kapsamında düzenlenen Bölge Şampiyonası'nda birinci olarak Türkiye Yarı Finaline yükseldi. İzmir'deki müsabakalarda tüm maçlarını kazanan takım, Ege Bölgesini temsil etme hakkı kazandı. Yunus Emre Ortaokulu Müdürlüğü, başarıya katkı sağlayan öğrencileri, aileleri, Beden Eğitimi Öğretmeni ve antrenörleri tebrik etti.

Muğla’nın Köyceğiz ilçesinde bulunan Yunus Emre Ortaokulu’nun Küçük Erkekler Hentbol takımı, bölge şampiyonu unvanını elde etti. 2023-2024 Yılı Okul Sporları kapsamında gerçekleştirilen Küçük Erkekler Hentbol Bölge Şampiyonası, İzmir’de düzenlendi. Köyceğiz Yunus Emre Ortaokulu, 9-12 Ocak tarihleri arasında İzmir’de yapılan Okul Sporları Hentbol Küçük Erkekler grup müsabakalarında tüm maçlarını kazanarak büyük bir başarı elde etti. Takımımız, grup birincisi olarak Türkiye Yarı Finaline yükseldi. Köyceğiz Yunus Emre Ortaokulu Küçük Erkekler Hentbol takımı, Türkiye Yarı Final müsabakalarında Ege Bölgesi’ni temsil edecek. Okul Müdürlüğü, “Yıldız Erkekler Hentbol takımımızın bölge şampiyonluğunun ardından, Yunus Emre Ortaokulu’nun Küçük Erkekler Hentbol takımı da başarıya ulaşarak Türkiye Yarı Finaline yükseldi. Bu büyük başarıda emeği geçen tüm öğrencilerimize, öğrenci velilerimize, Beden Eğitimi Öğretmenimiz Tülay Sivrikaya’ya ve antrenör Mehmet Deniz hocamıza tebriklerimizi sunuyoruz. Yarı final müsabakalarında başarılar diliyoruz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Rade Krunic, İstanbul’da Fenerbahçe için bulunuyor

Sıradaki haber:

Rade Krunic, İstanbul’da Fenerbahçe için bulunuyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.