h Dolar 31,3233 % 0.27
h Euro 33,9161 % 0.27
h Sterlin 39,6231 % 0.15
h Altın (Gr) 2.060,63 %0,39
h BIST100 7.962,34 %3,14
a
  • Vakit
  • Spor
  • Hentbol Küçükler Grup Müsabakalarında zafer kazanan takımımız oldu

Hentbol Küçükler Grup Müsabakalarında zafer kazanan takımımız oldu

Afyonkarahisar Işıklar Ortaokulu, Okul Sporları Hentbol Küçükler Grup Müsabakalarında hem erkeklerde hem de kızlarda birincilik elde etti. Müsabakaların ardından dereceye giren takımlara ödülleri takdim edildi. Bu sonuçla birlikte okul, Türkiye Yarı Finallerinde Afyonkarahisar'ı temsil etme hakkını kazandı. Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, takımları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Afyonkarahisar Işıklar Ortaokulu, Okul Sporları faaliyet programı kapsamında düzenlenen Hentbol Küçükler Grup Müsabakaları’nda hem erkeklerde hem de kızlarda birinci olmayı başardı.

Müsabakalar, Afyonkarahisar Tınaztepe Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Dereceye giren takımlar, ödüllerini ve başarı belgelerini aldılar. Bu sonuçla birlikte okul, Türkiye Yarı Finalleri’nde Afyonkarahisar ilini temsil etmeye hak kazandı.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, yaptığı açıklamada, “Okul Sporları faaliyetleri çerçevesinde düzenlenen Hentbol Küçükler Grup Müsabakaları sona erdi. Hem erkeklerde hem de kızlarda Afyonkarahisar Işıklar Ortaokulu birinci oldu. Dereceye giren takımlarımızı tebrik ediyorum. Bu başarıda emeği geçen sporcularımızı, antrenörlerimizi ve okul yöneticilerimizi kutluyorum. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Title: Afyonkarahisar Işıklar Ortaokulu, Hentbol Küçükler Grup Müsabakalarında Birincilik Elde Etti

Haber: Afyonkarahisar Işıklar Ortaokulu, Okul Sporları faaliyet programında yer alan Hentbol Küçükler Grup Müsabakalarında hem erkeklerde hem de kızlarda birinci sırada yer aldı. Müsabakaların düzenlendiği Afyonkarahisar Tınaztepe Spor Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte dereceye giren takımlar ödüllerini ve başarı belgelerini aldı. Afyonkarahisar Işıklar Ortaokulu, elde ettiği bu başarıyla birlikte Mersin’de yapılacak olan Türkiye Yarı Finallerinde ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, yaptığı açıklamada, “Okul Sporları faaliyetlerimizin bir parçası olan Hentbol Küçükler Grup Müsabakaları sona ermiştir. Hem erkeklerde hem de kızlarda Afyonkarahisar Işıklar Ortaokulu birinci olmayı başarmıştır. Bu önemli başarıdan dolayı takımlarımızı tebrik ediyorum. Sporcularımızın, antrenörlerimizin ve okul yöneticilerimizin emeği büyüktür. Bu başarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Samsunspor, Süper Lig’de beklentileri karşılayamadı

Sıradaki haber:

Samsunspor, Süper Lig’de beklentileri karşılayamadı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.