h Dolar 32,8965 % -0.47
h Euro 35,8711 % -0.47
h Sterlin 42,5381 % -0.42
h Altın (Gr) 2.531,42 %-0,75
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Spor
  • Bekir İrtegün: Futbolda golü bireysel hatalar yüzünden yedik

Bekir İrtegün: Futbolda golü bireysel hatalar yüzünden yedik

Tuzlaspor Teknik Direktörü Bekir İrtegün, Çorum FK maçının ardından yaptığı açıklamada, gol yemelerinin sebebinin bireysel hatalar olduğunu belirtti. Maçın son dakikalarında ise geçersiz sayılan gol hakkında İrtegün, hakem kararını eleştirdi. Tuzlaspor'un mağlup olduğunu söyleyen İrtegün, oyuncularına teşekkür etti ve Çorum FK'yı tebrik etti.

Tuzlaspor Teknik Direktörü Bekir İrtegün, Çorum FK ile oynadıkları maçı 2-1 kaybettikten sonra yaptığı açıklamada, gol yediklerini bireysel hatalara bağladı. Trendyol 1. Lig’in 18. haftasında gerçekleşen maç sonrası yapılan basın toplantısında İrtegün, “İyi bir sonuç almak istiyorduk ama maalesef karşılığını alamadık. Maç boyunca çok sayıda gol fırsatını kaçırdık ve maalesef bireysel hatalardan gol yedik. Bu konu üzerinde çalışıyoruz ancak ne yazık ki hala aynı hataları yapıyoruz” dedi. İrtegün ayrıca, maçın son dakikalarında iptal edilen gol hakkında da konuşarak, “Son dakikadaki pozisyona daha fazla zaman harcadıktan sonra daha net bir yorum yapabilirim. İzlediğimiz kadarıyla pozisyon faul gibi gözükmüyor. Hakem belki daha önce düdüğünü çaldığı için kararından dönemedi ya da pozisyonu böyle değerlendirdi. Sonuç olarak maçı kaybettik. Oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve Serkan hocayı ile Çorum FK’yı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Markus Gisdol: “Başarılı bir performansla aradığımız sonuca ulaştık”

Sıradaki haber:

Markus Gisdol: “Başarılı bir performansla aradığımız sonuca ulaştık”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.