h Dolar 33,0002 % -0.14
h Euro 36,0498 % -0.14
h Sterlin 42,9455 % -0.02
h Altın (Gr) 2.584,26 %0,91
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Spor
  • Ataşehir’de düzenlenecek toplantıda sporda şiddetin önlenmesi ele alınacak

Ataşehir’de düzenlenecek toplantıda sporda şiddetin önlenmesi ele alınacak

Ataşehir Belediyesi, "Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Spor Kültürünün Geliştirilmesi" paneline ev sahipliği yapacak. Panelde Türk sporuna genel bakış, şiddet vakaları ve şiddetin önlenmesi konuları ele alınacak. Moderatörlüğünü deneyimli Gazeteci - Yazar Arif Kızılyalın'ın yapacağı panele Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Turgay Biçer ve Eski Süper Lig Hakemi Spor Bilim Uzmanı Serkan Çınar da konuşmacı olarak katılacaklar. Panel, 20 Ocak Cumartesi günü Mustafa Saffet Kültür Merkezi'nde yapılacak.

Ataşehir Belediyesi, 20 Ocak Cumartesi günü “Sporda Şiddetin Önlenmesi ve Spor Kültürünün Geliştirilmesi” konulu bir panel düzenleyecek. Panelde Türk sporuna genel bir bakış, sporda meydana gelen önemli olaylar ve şiddet vakaları ile şiddetin önlenmesi konularında önemli bilgiler paylaşılacak. Panele Mustafa Saffet Kültür Merkezi ev sahipliği yapacak ve etkinlik 18.00 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Son dönemlerde gündemde olan “sporda şiddet” konusu ve bu konuda alınabilecek önlemler hakkında detaylı görüşler aktarılacak. Panelin moderatörlüğünü deneyimli Gazeteci – Yazar Arif Kızılyalın üstlenecek. Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Turgay Biçer ve Eski Süper Lig Hakemi Spor Bilim Uzmanı Serkan Çınar da panelde konuşmacı olarak yer alacaklar.

Belarus’un Pasör Çaprazı, Karşıyaka Medical Point Takımına Transfer Oldu

Sıradaki haber:

Belarus’un Pasör Çaprazı, Karşıyaka Medical Point Takımına Transfer Oldu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.