h Dolar 33,0905 % 0.07
h Euro 36,2992 % 0.07
h Sterlin 43,0993 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,40 %0,29
h BIST100 11.184,87 %0,46
a
  • Vakit
  • Spor
  • Ağrılı Boksör Sezgin Acar, Türkiye üçüncüsü oldu

Ağrılı Boksör Sezgin Acar, Türkiye üçüncüsü oldu

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında 60 kiloda üçüncü olan Ağrılı boksör Sezgin Acar'ı ve antrenörünü tebrik etti. Din, başarılı sporcular yetiştirmek için çaba gösterdiklerini belirterek desteklerinin süreceğini söyledi. Sezgin Acar ise uluslararası arenada ülkesini temsil etmeyi hedeflediğini ifade etti. Müdürlük yetkilileri de ziyarette hazır bulundu ve Müdür Din, Acar'a hediyeler takdim etti.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Ağrılı boksör Sezgin Acar’ın Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda elde ettiği üçüncülük başarısı için bir tebrik ziyareti gerçekleştirdi. Din, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Ağrı’nın spor alanındaki başarılarını artırmak için çalışmalar yaptıklarını ve Sezgin Acar’ın derecesinin mutluluk verici olduğunu belirtti. Acar ise uluslararası arenada Türkiye’yi temsil etme hedefini paylaştı ve bu amaçla çalışmalarını sürdüreceğini vurguladı. Ziyarette Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak ve Boks antrenörü İsmet Sarı da yer aldı. Ziyaretin sonunda Din, Acar’a çeşitli hediyeler takdim etti.

Yunus Emre Konak artık resmen Brentford’da boy gösteriyor

Sıradaki haber:

Yunus Emre Konak artık resmen Brentford’da boy gösteriyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.