h Dolar 33,0206 % 0.01
h Euro 36,0627 % 0.01
h Sterlin 42,9550 % -0.02
h Altın (Gr) 2.569,79 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Spor
  • Adana Demirspor’da Hikmet Karaman yönetimi başlıyor

Adana Demirspor’da Hikmet Karaman yönetimi başlıyor

Adana Demirspor, teknik direktör değişikliği yaptı. Ünlü Hollandalı teknik adam Patrick Kluivert'in ayrılmasının ardından, Adana ekibi Hikmet Karaman ile anlaşmaya vardı. Kulüp, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "Tecrübeli teknik direktör Hikmet Karaman ile 1.5 yıllık anlaşmaya varıldı" ifadesini kullandı. Karaman, takımın başında görev yapacak.

Adana Demirspor, Teknik Direktör Hikmet Karaman ile anlaşma sağladığını duyurdu. Takımın Hollandalı teknik direktörü Patrick Kluivert ile yolların ayrılmasından sonra, Adana Demirspor uzun bir süredir yeni bir teknik direktör arıyordu. Yapılan görüşmeler sonucunda, Adana ekibi Hikmet Karaman’ı takımın başına getirmeye karar verdi. Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Kulübümüz, deneyimli teknik direktör Hikmet Karaman ile 1.5 yıllık bir anlaşma yapmıştır” ifadeleri kullanıldı.

Adana Demirspor, Hikmet Karaman ile teknik direktörlük konusunda anlaşma sağladı.

Sıradaki haber:

Adana Demirspor, Hikmet Karaman ile teknik direktörlük konusunda anlaşma sağladı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.