h Dolar 32,9079 % -0.43
h Euro 35,8410 % -0.43
h Sterlin 42,5172 % -0.44
h Altın (Gr) 2.523,70 %-1,06
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Spor
  • Abdullah Avcı: Transfer hedeflerimize ulaştık

Abdullah Avcı: Transfer hedeflerimize ulaştık

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Samsunspor maçı sonrası sık maçlar nedeniyle rotasyon yapmanın zor olduğunu belirtti. Transfer kotalarının dolu olduğunu ifade eden Avcı, önümüzdeki maçlarda daha fazla oyuncu değişikliği yapmayı planladığını söyledi. Avcı, Trabzonspor'un hedefinin Avrupa kupalarına katılmak olduğunu vurguladı.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Samsunspor maçının ardından yaptığı açıklamada, sık maçlar nedeniyle rotasyon yapmakta zorlandıklarını ve transfer kotalarının dolu olduğunu belirtti. Avcı, basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Bugüne kadar rotasyon yapamadık. Afrika Kupası ve sakat oyuncularımız nedeniyle sıkıntı yaşadık. Ancak, önümüzdeki maçlara toparlanarak devam edeceğiz” dedi. Trabzonspor’un 2-1 galip geldiği maçın ikinci yarısında oyunu kopartabileceklerini ifade eden Avcı, gerçekçi bir oyun sergilediklerini ve önlerinde Avrupa kupalarına katılma hedefi olduğunu söyledi. Ayrıca, oyunun istatistiksel verileri üzerinde duran Avcı, futbolun tabelada net bir şekilde yansıdığını belirtti ve kadronun zenginleştirilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Markus Gisdol: “Golünü çok geç bulduk”

Sıradaki haber:

Markus Gisdol: “Golünü çok geç bulduk”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.