h Dolar 33,0896 % 0.07
h Euro 36,2761 % 0.07
h Sterlin 43,1117 % 0.13
h Altın (Gr) 2.622,64 %0,34
h BIST100 11.212,77 %0,71
a
  • Vakit
  • Kültür Sanat
  • Mehmet Akif Ersoy Şiir Konseri- Özgün Başlık Mehmet Akif Ersoy’un Şiirlerinden Oluşan Seçki, Unutulmaz Bir Konserde Sahnede Olacak

Mehmet Akif Ersoy Şiir Konseri- Özgün Başlık Mehmet Akif Ersoy’un Şiirlerinden Oluşan Seçki, Unutulmaz Bir Konserde Sahnede Olacak

Bayburt Fen Lisesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, Mehmet Akif Ersoy'un özel şiirleri seslendirildi. Program, il milli eğitim müdürlüğü yöneticileri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin büyük ilgisiyle gerçekleşti.

Mehmet Akif Ersoy Şiir Konseri Bayburt’ta gerçekleşti
Bayburt Fen Lisesi tarafından düzenlenen etkinlik, milli şair Mehmet Akif Ersoy’un en seçkin şiirlerinin seslendirildiği bir programla gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler, etkinliği büyük bir ilgiyle takip etti.
Mehmet Akif Ersoy Şiir Konseri’nde duygusal anlar yaşanırken, izleyiciler şiirlerin büyüsüne kapıldı. Bayburt, bu anlamlı etkinlik sayesinde kültürel bir açılım yaşadı. Haberimize göre, Bayburt’ta düzenlenen bu etkinlik insanların ilgisini çekmeyi başardı ve arama motorlarında yüksek tıklama alması bekleniyor.

Konya’da yıllardır devam eden Şivlilik Çocuk Bayramı coşkusu tüm hızıyla sürüyor!

Sıradaki haber:

Konya’da yıllardır devam eden Şivlilik Çocuk Bayramı coşkusu tüm hızıyla sürüyor!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.