h Dolar 33,0624 % -0.02
h Euro 36,1642 % -0.02
h Sterlin 43,0316 % -0.03
h Altın (Gr) 2.617,67 %0,15
h BIST100 11.216,14 %0,74
a

42 yıl önce çektikleri bir fotoğraf sergide karşılarına çıktı

Aydem Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ve eşi Hatice Saldanlı, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nin düzenlediği Pamukkale Fotoğraf Sergisi'nde duygusal anlar yaşadı. 1982 yılında çekilen bir fotoğraflarının sergide yer alması üzerine çift, 42 yıl sonra aynı pozu verdi. Sergiyi ziyaret eden Ceyhan Saldanlı, eski günleri hatırladığını ve sergiyi beğendiğini söyledi. Hatice Saldanlı ise fotoğrafı görünce duygulandığını belirtti.

Aydem Enerji’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, Denizli Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 100. Yılda Pamukkale Fotoğraf Sergisi’nde eşi Hatice Saldanlı ile birlikte duygusal anlar yaşadı. Çift, 1982 yılında Pamukkale Travertenleri’nde çektirdikleri bir fotoğrafın sergide yer aldığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ardından, 42 yıl sonra aynı pozu tekrar vererek hatıralara ve geçmişe daldılar. Ceyhan ve Hatice Saldanlı, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Önceki Dönem Başkanı Muhammet Karaçay tarafından fotoğraflandı.

Aydem Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, sergideki bu sürprizin kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu belirterek teşekkürlerini iletti. Çok beğendiği serginin eski günleri hatırlattığını ve geçmiş yıllara bir yolculuk yaptığını söyleyen Saldanlı, Pamukkale’nin eski güzelliklerinin ve Denizli’nin geçmişinin bir parçası olmanın ve bunu yeniden hissetmenin kendisi için özel bir deneyim olduğunu ifade etti. Ayrıca, Pamukkale’nin günümüzde daha güzel ve daha temiz olduğunu vurgulayarak, geçmişteki Pamukkale Festivali günlerini anlattı.

Hatice Saldanlı ise sergi sayesinde geçmişe bir yolculuk yaparak güzel hatıraları canlandırdığını söyledi. 1982 yılında evlenmeden birkaç ay önce çektirdikleri fotoğrafı sergide tekrar görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu ve duygulandığını belirtti.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen 100. Yılda Pamukkale Fotoğraf Sergisi, ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. Aydem Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ve eşi Hatice Saldanlı da bu sergiyi ziyaret ederek geçmişe olan özlemlerini dile getirdi. Sergideki hatıralar, misafirlerin duygusal anlar yaşamalarına sebep oldu. Eski günleri hatırlatan bu fotoğraf sergisi, ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Gelecek nesillere “Yüz Yıllık Dert” aktarılacak

Sıradaki haber:

Gelecek nesillere “Yüz Yıllık Dert” aktarılacak

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.