h Dolar 33,0580 % 0.05
h Euro 36,1080 % 0.05
h Sterlin 42,9462 % 0.12
h Altın (Gr) 2.563,08 %0,08
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Vezirköprü’de 400 öğrenci ödüllendirildi

Vezirköprü’de 400 öğrenci ödüllendirildi

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 20 farklı okuldan 400 öğrenci, okul sporlarında kazandıkları ödülleri törenle aldı. Voleybol, futsal, hentbol ve futbol branşlarında birincilik elde eden öğrencilere başarı belgeleri, kupalar ve hediyeler verildi. Törene ilçe kaymakamı, belediye başkan vekili, jandarma komutanı, milli eğitim müdürü ve diğer yetkililerin yanı sıra vatandaşlar da katıldı.

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde, okul sporlarında çeşitli branşlarda başarılara imza atan 400 öğrenciye ödüller verildi. 2023-2024 eğitim öğretim yılı ilçe birinciliği ödül törenine, rekor düzeyde öğrenci katılımı gerçekleşti. Voleybol, futsal, hentbol ve futbol branşlarındaki başarıların kutlandığı tören, Vezirköprü İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü kapalı spor salonunda gerçekleşti. Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya, Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcısı Emre Kaya, Vezirköprü Belediye Başkan Vekili Naim Değerli, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul Özata, Vezirköprü Sosyal Hizmetler Müdürü Doğan İliş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar, AK Parti İlçe Başkanı Murat Gül, okul müdürleri, beden eğitimi ve spor öğretmenleri ile dereceye giren okul öğrencileri ve vatandaşlar da törene katıldı. Bu anlamlı etkinliğe 20 farklı okuldan toplamda 400 öğrenci katıldı ve başarı belgeleri ile birlikte okullarına özel başarı belgeleri, kupalar ve hediyeler takdim edildi.

Diyarbakır’da Regaip Kandili, dualarla kutlandı

Sıradaki haber:

Diyarbakır’da Regaip Kandili, dualarla kutlandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.