h Dolar 32,9269 % -0.39
h Euro 35,8765 % -0.39
h Sterlin 42,5560 % -0.38
h Altın (Gr) 2.526,23 %-0,96
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail, Filistin’de orantısız güç kullanıyor, Kızıldeniz’in kan gölüne dönüşmesini istiyor. Husilerin başarılarına dair farklı kaynaklardan haber alıyoruz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail, Filistin’de orantısız güç kullanıyor, Kızıldeniz’in kan gölüne dönüşmesini istiyor. Husilerin başarılarına dair farklı kaynaklardan haber alıyoruz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'in Filistin'deki orantısız güç kullanımına dikkat çekerek, Kızıldeniz'i kan gölüne çevirme amacında olduklarını ifade etti. Ayrıca, Husilerin başarılı cevaplar verdiği bilgisini farklı kaynaklardan aldıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail’in Filistin’de orantısız bir güç kullanımı sergilediğini belirtti. Erdoğan, İsrail’in Kızıldeniz’i adeta kan gölüne çevirme hevesinde olduğunu vurguladı. Birçok kaynaktan gelen haberlere göre, Husilerin İsrail’e başarılı cevaplar verdiği bilgisini aldıklarını ifade etti. Bu gelişmelerin insanların dikkatini çekmesi ve arama motorlarında tıklama almasını sağlayacak bir başlık bulabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu hafta muhtemelen pazar günü Ankara’dan başlayarak büyükşehirler ve diğer illerin açıklamasının yapılacağını söyledi.”

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu hafta muhtemelen pazar günü Ankara’dan başlayarak büyükşehirler ve diğer illerin açıklamasının yapılacağını söyledi.”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.