h Dolar 32,9020 % -0.43
h Euro 35,8380 % -0.43
h Sterlin 42,5451 % -0.4
h Altın (Gr) 2.523,43 %-1,06
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Şırnak’ta protesto ve yürüyüş noktaları belirlendi

Şırnak’ta protesto ve yürüyüş noktaları belirlendi

Şırnak Valiliği, 2024 yılında il merkezinde siyasi parti ve STK'lar tarafından yapılacak gösteri ve yürüyüşler için güzergah belirledi. Bahçelievler Mahallesi ve Vakıfkent Mahallesi olmak üzere iki alan belirlendi. Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan alan toplanma yeri, Siirt Caddesi ise yürüyüş güzergahı olarak belirlendi. Aynı şekilde Vakıfkent Mahallesi'nde de toplanma alanı ve yürüyüş güzergahı belirlendi, miting ise kapalı pazar yeri olarak gerçekleştirilecek.

Şırnak Valiliği, 2024 yılında il merkezinde siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenecek gösteri ve yürüyüşler için güzergahlar belirledi. Valilik tarafından yapılan açıklamada, Şırnak il merkezindeki 2 alanın bu etkinlikler için ayrıldığı belirtildi. Açıklamada, “Bahçelievler Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı (Şırnak-Cizre Karayolu) Sanayi Sitesi yakınındaki alan toplanma alanı olarak belirlenirken, Bahçelievler Mahallesi Siirt Caddesi yürüyüş güzergahı ve Bahçelievler Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ile Siirt Caddesi kesimindeki alan miting alanı olarak belirlendi. İkinci alan olarak ise, Vakıfkent Mahallesi Sevgi Caddesi ile 1033 Sokak kesişiminin toplanma alanı, Sevgi Caddesi’nin yürüyüş güzergahı ve Vakıfken Mahallesinde bulunan Sevgi Caddesi ile Kemal Sunal Caddesi kesişiminde bulunan kapalı pazar yeri miting alanı olarak kullanılacak” denildi.

Şırnak’ta Gösteri ve Yürüyüş Alanları Tespit Edildi

Sıradaki haber:

Şırnak’ta Gösteri ve Yürüyüş Alanları Tespit Edildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.