h Dolar 33,0945 % 0.2
h Euro 36,2260 % 0.2
h Sterlin 43,1252 % 0.46
h Altın (Gr) 2.618,27 %-0,12
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Şırnak’ta Gösteri ve Yürüyüş Alanları Tespit Edildi

Şırnak’ta Gösteri ve Yürüyüş Alanları Tespit Edildi

Şırnak Valiliği, il merkezindeki siyasi parti ve STK'lar tarafından yapılacak gösteri ve yürüyüşler için güzergah belirledi. Bahçelievler Mahallesi ve Vakıfkent Mahallesi'nde belirlenen alanlar toplanma alanı, yürüyüş güzergahı ve miting alanı olarak belirlendi. Bahçelievler Mahallesi'nde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ve Siirt Caddesi kesişimindeki alan ile Vakıfkent Mahallesi'nde bulunan Sevgi Caddesi ve Kemal Sunal Caddesi kesişimindeki kapalı pazar yeri, miting alanı olarak kullanılacak.

Şırnak Valiliği, il merkezinde siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları tarafından yapılacak olan gösteri ve yürüyüşler için güzergah belirledi. Valilik, Bahçelievler Mahallesi’nde Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı (Şırnak-Cizre Karayolu) Sanayi Sitesi yanındaki alanı toplanma alanı olarak belirledi. Ayrıca, Bahçelievler Mahallesi Siirt Caddesi’nin yürüyüş güzergahı ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ile Siirt Caddesi kesiminde bulunan alan miting alanı olarak belirlendi. İkinci alanda ise, Vakıfkent Mahallesi’nde Sevgi Caddesi ile 1033 Sokak kesişimi toplanma alanı olarak seçildi. Ayrıca, Sevgi Caddesi’nin yürüyüş güzergahı ve Vakıfken Mahallesi’nde bulunan Sevgi Caddesi ile Kemal Sunal Caddesi kesişimindeki kapalı pazar yeri de miting alanı olarak kullanılacak.

Bakan Fidan: “Kızıldeniz’de, Irak’ta ve Suriye’de olanlar girdabın ön habercisi”

Sıradaki haber:

Bakan Fidan: “Kızıldeniz’de, Irak’ta ve Suriye’de olanlar girdabın ön habercisi”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.