h Dolar 33,0030 % 0.01
h Euro 35,9777 % 0.01
h Sterlin 42,9491 % -0.05
h Altın (Gr) 2.567,65 %-0,07
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Sinop’ta gerçekleştirilen seçim güvenliği toplantısıyla ilgili önemli gelişmeler

Sinop’ta gerçekleştirilen seçim güvenliği toplantısıyla ilgili önemli gelişmeler

Sinop'ta 2024 mahalli idareler seçimi öncesinde alınacak tedbirlerle ilgili bir toplantı düzenlendi. Vali Dr. Mustafa Özarslan başkanlığında yapılan toplantıda, seçimlerin huzur ve güven içinde geçmesi için alınacak önlemler görüşüldü. Toplantıya siyasi parti temsilcileri ve ilgili kamu kurumlarının temsilcileri katıldı.

Sinop’ta 31 Mart 2024 tarihinde düzenlenecek olan yerel seçimler öncesi alınacak tedbirlerle ilgili bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, seçimlerin huzur ve güvence içinde geçmesi için alınacak önlemler üzerinde görüşüldü.

Vali Dr. Mustafa Özarslan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, 31 Mart 2024’te gerçekleşecek yerel seçimlerin güvence altında gerçekleşmesini sağlamak amacıyla toplantıya katılan siyasi parti temsilcilerine teşekkür edildi. Vali Özarslan, “Sinop’ta gerçekleşecek yerel seçimin saygı, sağduyu ve demokratik bir olgunluk içinde geçeceğine kesin olarak inanıyorum. Her seçim, güzel bir demokrasi yarışıdır ve ülkemizin ve şehrimizin demokrasi binasına güçlü bir tuğla koymaktır. Sinop’ta gerçekleşecek yerel seçime demokratik bir olgunluk ve huzur içinde katkı sağlayacak olan kampanya sürecinden dolayı şimdiden tüm siyasi parti temsilcilerine, adaylara ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, ilgili kamu kurumlarının temsilcileri ve siyasi parti il temsilcileri katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail, Filistin’de orantısız güç kullanıyor, Kızıldeniz’in kan gölüne dönüşmesini istiyor. Husilerin başarılarına dair farklı kaynaklardan haber alıyoruz.

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsrail, Filistin’de orantısız güç kullanıyor, Kızıldeniz’in kan gölüne dönüşmesini istiyor. Husilerin başarılarına dair farklı kaynaklardan haber alıyoruz.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.