h Dolar 32,5273 % 0.02
h Euro 35,0561 % 0.02
h Sterlin 41,5622 % 0.21
h Altın (Gr) 2.433,58 %0,05
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Şehit aileleriyle buluştuğu ilk ziyaretini gerçekleştirdi

Şehit aileleriyle buluştuğu ilk ziyaretini gerçekleştirdi

AK Parti Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, adaylığının kesinleşmesinin hemen ardından Sivas Şehitler Aileleri ve Gaziler Derneği'ni ziyaret etti. Şehit yakınları ve gazilerle sohbet eden Bilgin, görüş ve talepleri dinledi. Konuşmasında, bu toprakların şehitlerimiz sayesinde vatan olduğunu vurgulayan Bilgin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da şehitlik mertebesini yüceltecek hizmetlere devam edeceğini belirtti.

AK Parti Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, adaylığının kesinleşmesinin ardından ilk ziyaretini Sivas Şehitler Aileleri ve Gaziler Derneği’ne gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adaylığı duyurulan Bilgin, dernek bakanı Fatih Deveci, şehit yakınları ve gazilerle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Bilgin, burada yaptığı konuşmada, bu coğrafyanın Türk-İslam yurdu olarak Sultan Alparslan’ın “size öyle bir vatan aldım ki ebediyen Türk-İslam yurdu olacaktır” sözüyle şekillendiğini belirtti. Bu toprakları vatan yapanın şehitler olduğunu vurgulayan Bilgin, Allah’ın rızası için toprağa düşen şehitlerin değerlerini korumaya devam edeceklerini ifade etti.

Başkan Bilgin, şehit yakınlarının ve gazilerin kendileri için önemli emanetler olduğunu dile getirerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da sürekli olarak şehitlerin hatırasını canlı tuttuğunu ve onların emanetine sahip çıktığını kaydetti. Bilgin, Cumhurbaşkanı’nın şehitlerin hayır duasını alarak hizmetler yaptığını ve yapmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Turgut Altınok: “Sahte anketler yayımlanıyor. Bu anketlerin hiçbir güvenirliği yok”

Sıradaki haber:

Turgut Altınok: “Sahte anketler yayımlanıyor. Bu anketlerin hiçbir güvenirliği yok”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.