h Dolar 33,0926 % 0.2
h Euro 36,1962 % 0.2
h Sterlin 43,0546 % 0.35
h Altın (Gr) 2.618,63 %-0,11
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Salihli Belediye Başkan adayı olarak MHP’den Zeki Kayda seçildi: “Üçüncü döneme hazırız”

Salihli Belediye Başkan adayı olarak MHP’den Zeki Kayda seçildi: “Üçüncü döneme hazırız”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 31 Mart'ta düzenlenecek Salihli Belediye Başkanlığı seçimlerinde Zeki Kayda'yı aday olarak belirledi. Kayda, 2014 yılından bu yana Salihli Belediye Başkanı olarak görev yapmakta ve üçüncü kez aday gösterildi. Kayda, Cumhur İttifakı'nın adayı olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirtirken, desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve diğer yetkililere teşekkür etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Salihli Belediye Başkan adayını duyurarak 31 Mart’taki seçimlere hazır olduğunu ilan etti. Zeki Kayda, 2014 yılından bu yana Salihli Belediye Başkanı olarak görev yapmaktadır ve bu kez üçüncü kez aday olarak gösterilmiştir. Başkan Kayda, Cumhur İttifakı’nın desteklediği bir aday olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Kendisini bu göreve layık gören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Grup Başkan Vekili Erkan Akçay ve tüm milletvekilleri için teşekkür etti. Başkan Kayda, Salihli için üçüncü dönem hizmete hazır olduklarını ifade etti.

MHP, Mahalli İdareler Seçimi için belirlenen son adaylarını kamuoyu ile paylaştı

Sıradaki haber:

MHP, Mahalli İdareler Seçimi için belirlenen son adaylarını kamuoyu ile paylaştı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.