h Dolar 33,0030 % 0.01
h Euro 35,9777 % 0.01
h Sterlin 42,9491 % -0.05
h Altın (Gr) 2.567,65 %-0,07
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Oyuncu Erdal Beşikçioğlu, CHP Ankara İl Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu

Oyuncu Erdal Beşikçioğlu, CHP Ankara İl Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu

Oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Ankara'nın Etimesgut Belediye Başkanlığı için CHP tarafından aday gösterileceğini duyurdu. CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol, Beşikçioğlu ile birlikte Etimesgut'a yönelik projeleri değerlendirdiklerini belirtti. Beşikçioğlu, Mansur Yavaş ile aralarında herhangi bir sorun olmadığını ve oyunculuğu bırakmayacağını ifade etti.

ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NDAN CHP ZİYARETİ

Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Ankara’nın Etimesgut Belediye Başkan adaylığı konusunda ismi geçen bir isim olarak gündeme geldi. Beşikçioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara İl Başkanlığına ziyarette bulundu. Ziyaret sonrasında CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol, Beşikçioğlu’nun Etimesgut’a aday gösterilme kararını açıkladı.

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yapılacak olan belediye başkanlığı için aday olacağı belirtilen Erdal Beşikçioğlu, CHP Ankara İl Başkanlığına ziyarette bulundu. Beşikçioğlu’nu CHP İl Başkanı Ümit Erkol karşıladı. Ziyaret sırasında Beşikçioğlu ile Erkol, Etimesgut ilçesi için planlanan projeleri detaylı bir şekilde görüştü. Ziyaretin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili, önemli açıklamalarda bulundu. CHP İl Başkanı Erkol, yaptığı konuşmada, “Bu aday tercihini yapmaktan dolayı doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım. Muhtemelen 1 Nisan sabahı Etimesgut Belediyesi önünde daha fazla kamera karşılıyor olacağımı düşünüyorum” dedi.

Erkol, Ankara genelinde belediye başkan adaylarını açıklamaya başladıklarını hatırlatarak, “Büyük ilçelerimizden biri olan Etimesgut’ta seçimi kazanmaya çok yaklaştığımızı ve kazanacağımızı düşünüyoruz. Behzat C.’nin benzersiz bir şekilde Etimesgut’a uyum sağlayacağına yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Erkol, Beşikçioğlu ile birlikte bir değerlendirme yaptıklarını belirtirken, “Valilik görevi sırasında sergilediği performansıyla ön plana çıkan bir isimdi. Vali olarak sergilediği başarısını, beş yıl sonunda belediye başkanı olarak da sürdüreceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Erdal Beşikçioğlu ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile aralarında herhangi bir sorun olmadığını vurgulayarak, “Mansur başkan benim için çok değerli bir isim ve bambaşka bir yerde duruyor. Ben de aynı şekilde düşündüğümü düşünüyorum. Televizyonda yaşanan bazı durumları ben şahsen yaşamadım. Bu durum siyasetin ilginç bir tarafı olduğunu gösterdi. Mansur başkan ile herhangi bir sorunum yok. Mansur başkanın da benimle sorunu olamaz. İkimiz de Ankaralıyız, iki Ankaralı olarak bu konuda uyumlu davranacağımıza inanıyorum. Bu düşünce Ankara’ya çok yakışır” şeklinde konuştu.

Erdal Beşikçioğlu, belediye başkanı seçildikten sonra oyunculuğu bırakmayacağını ve hobisi olarak devam ettireceğini belirtti.

ABD ve İngiltere’nin Yemen’e Yönelik Saldırıları Kremlin Tarafından Kınandı

Sıradaki haber:

ABD ve İngiltere’nin Yemen’e Yönelik Saldırıları Kremlin Tarafından Kınandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.