h Dolar 33,0778 % 0.04
h Euro 36,0319 % 0.04
h Sterlin 42,9423 % 0.05
h Altın (Gr) 2.564,63 %0,14
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Milliyetçi Hareket Partisi, Samsun’da Cumhur İttifakı adaylarını duyurdu

Milliyetçi Hareket Partisi, Samsun’da Cumhur İttifakı adaylarını duyurdu

MHP Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda Cumhur İttifakı'nın 3 ilçe belediye başkan adayı tanıtıldı. Asarcık, Salıpazarı ve Alaçam ilçelerinde MHP adaylarıyla seçime girecek olan Cumhur İttifakı'nın adayları, tüm Samsun ilçelerinde kazanacaklarına inandıklarını ifade etti. MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, rekortmen olmak için çalışacaklarını belirtirken, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse de ittifak adaylarının olduğu ilçelerde de oy almak için çaba sarf edeceklerini söyledi. Bu toplantıda birlik pozu verildi.

SAMSUN (İHA) – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı olarak belirlenen 3 ilçenin belediye başkan adaylarını tanıttı.

MHP İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıda Asarcık, Salıpazarı ve Alaçam Belediye Başkan adaylarıyla bir araya gelindi. Adaylar, sadece kendi ilçelerinde değil Samsun genelinde de Cumhur İttifakı adaylarının kazanacağına inandıklarını belirtti ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, liderleri Devlet Bahçeli tarafından kendilerine iletilen Samsun adaylarının sadece 3 ilçede değil, 18 belediyenin tamamında Cumhur İttifakı olarak rekor kırarak seçimleri kazanacaklarını ifade etti. Mucur, “1 Nisan gününde Samsun’da 18’de 18 yapmış olarak uyanacağımıza inanıyorum” dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse ise Cumhur İttifakı’nın Samsun’da güzel bir örnek sergilediğini belirterek, hem kendi adaylarının olduğu ilçelerde hem de MHP tarafından gösterilen ittifak adaylarının olduğu ilçelerde en yüksek oyu almak için çalışacaklarını söyledi.

Toplantı sonunda adaylar birlikte poz verdi.

Bozdoğan Tarsus hakkında konuştu: “Tarsus bir kent değil, ateşe atılacak bir yer.”

Sıradaki haber:

Bozdoğan Tarsus hakkında konuştu: “Tarsus bir kent değil, ateşe atılacak bir yer.”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.