h Dolar 33,0616 % 0.06
h Euro 36,1043 % 0.06
h Sterlin 42,9329 % 0.11
h Altın (Gr) 2.570,51 %0,36
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • MHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’ın Seçim Gündemi

MHP’nin Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’ın Seçim Gündemi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Bolu Belediye Başkan adayının İlhan Durak olduğunu duyurdu. MHP, Cumhur İttifakı'nın bir parçası olarak seçime girmeye karar verdiği illerin belediye başkan adaylarını açıkladı. İlhan Durak, 2022 yılında MHP Bolu İl Başkanı olarak atanmıştı ve şu anda aktif olarak görevine devam ediyor. Durak, belediye başkan adaylığı sürecinde seçim çalışmalarını yürütecek.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Bolu Belediye Başkan adayının İlhan Durak olduğunu duyurdu.

MHP, Cumhur İttifakı’ndaki yerini korurken, ittifak olmayan illerde belediye başkan adaylarını açıkladı. MHP tarafından yapılan açıklamada, Bolu Belediye Başkanı adayının İlhan Durak olduğu belirtildi.

İlhan Durak, MHP Bolu İl Başkanı olarak atanmıştı ve şu anda halen aktif görevde bulunmaktadır. Kendisi belediye başkanı adayı olarak gösterildikten sonra, seçim çalışmalarına hız verecek.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kurum, İstanbullulara eşit hizmetler sunacaklarını açıkladı başlığı olarak özgünleştirilebilir.

Sıradaki haber:

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kurum, İstanbullulara eşit hizmetler sunacaklarını açıkladı başlığı olarak özgünleştirilebilir.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.