h Dolar 32,8424 % 1.03
h Euro 35,3409 % 1.03
h Sterlin 41,7531 % 0.82
h Altın (Gr) 2.485,98 %2,21
h BIST100 10.739,94 %2,57
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • MHP, AK Parti’nin ziyaretine büyük bir katılım gösteriyor

MHP, AK Parti’nin ziyaretine büyük bir katılım gösteriyor

AK Parti Bilecik Teşkilatı, ittifak ortağı MHP Bilecik İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyarette MHP'lilerin yoğun katılımı dikkat çekti. Cumhur İttifakı ile birlikte Bilecik'e odaklanıldığı vurgulandı. AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman, MHP'ye tam destek vereceklerini belirtti. Heyetler arasında çeşitli hediyeler de takdim edildi. (60 kelime)

AK Parti Bilecik Teşkilatı, MHP Bilecik İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyaret, MHP’li yetkililerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım ve beraberlerindeki heyet, MHP Bilecik İl Başkanı Talha Özkan’ı makamında ziyaret etti. Heyete, AK Parti Bilecik Belediye Başkan Adayı Mustafa Yaman da eşlik etti. Yaman, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde MHP’li yetkililere tam destek vereceklerini ve zaferi birlikte başaracaklarını belirtti.

AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, bu ziyaret hakkında “Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı’nı Bilecik Belediye Başkan Adayımız Mustafa Yaman, Milletvekilimiz Halil Eldemir, Merkez İlçe Başkanımız Servet Yılmaz ve teşkilatımızla birlikte ziyaret ettik. Cumhur İttifakı birlikteliği ile yeniden Bilecik, sadece Bilecik” şeklinde konuştu. MHP Bilecik İl Başkanı Talha Özkan ise, “Cumhur İttifakı AK Parti Bilecik Belediye Başkan adayı Mustafa Yaman, Milletvekili Halil Eldemir, İl Başkanı Serkan Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, İl Başkanlığımızı ziyaret etti. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin ‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ sloganıyla birlik ve beraberlik mesajı verdik” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında MHP’li yetkililerin yoğun katılım gösterdiği ve heyetlerin birbirlerine çeşitli hediyeler vererek ziyareti tamamladığı belirtildi.

Kuzey Kore: “Putin, Kuzey Kore’yi ziyaret etmek istiyor”

Sıradaki haber:

Kuzey Kore: “Putin, Kuzey Kore’yi ziyaret etmek istiyor”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.