h Dolar 33,0030 % 0.01
h Euro 35,9777 % 0.01
h Sterlin 42,9491 % -0.05
h Altın (Gr) 2.567,65 %-0,07
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Kuşadası Belediye Başkanı Günel, seçim kampanyasına başladı

Kuşadası Belediye Başkanı Günel, seçim kampanyasına başladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) PM tarafından yeniden aday gösterilen Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim çalışmalarına başladı. Günel, CHP İlçe Başkanlığı ziyareti sonrası binlerce kişiye hitap etti. CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Günel'i tebrik ederken, Günel ise teşekkür konuşması yaptı. Günel, belediyecilikteki hizmetlerini anlattı ve destek istedi. Başkan Günel'in adaylığı, CHP'nin tarihinde ilk kez üst üste ikinci kez gerçekleşmiş oldu. Günel, halka teşekkür ederek, gelecek dönemde de hizmet çağını devam ettireceklerini belirtti.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Parti Meclisi tarafından oy birliğiyle yeniden aday gösterilerek seçim çalışmalarına başladı. Günel, CHP İlçe Başkanlığı binası önünde partililere hitap ederken, “Beş yıldır sürdürdüğümüz hizmetleri sizlerle birlikte devam ettireceğiz” dedi. Başkan Günel’in adaylığı, genel merkezde yapılan Parti Meclisi toplantısının ardından kesinleşti. Adaylık kararının açıklanmasının ardından Başkan Günel, CHP Kuşadası İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti ve binlerce kişi tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Günel’in ikinci kez aday gösterilmesi, parti içinde de olumlu karşılandı. CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, “Belediye Başkanımız Ömer Günel’in adaylığı kentimize ve partimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu. Günel ise bu görevin kendisi için bir gurur kaynağı olduğunu ve destek veren herkese teşekkür etti. Beş yıllık görev süresinde Kuşadası Belediyesi’ne çok sayıda hizmet sunduklarını belirten Günel, önümüzdeki dönemde de hizmetleri devam ettireceklerini ifade etti. Günel, “Kuşadası halkı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti Bayburt İl Başkanı Polat, görevinden istifa etti

Sıradaki haber:

AK Parti Bayburt İl Başkanı Polat, görevinden istifa etti

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.