h Dolar 33,0109 % 0.02
h Euro 36,0232 % 0.02
h Sterlin 42,9455 % -0.04
h Altın (Gr) 2.568,96 %-0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Husilere göre, ABD ve İngiltere tarafından düzenlenen saldırıda 5 Husi üyesi hayatını kaybetti

Husilere göre, ABD ve İngiltere tarafından düzenlenen saldırıda 5 Husi üyesi hayatını kaybetti

Yemen'de Husilerin silahlı kanadının sözcüsü Yahya Saree, ABD ve İngiltere'nin gerçekleştirdiği saldırılarda 5 Husi mensubunun öldüğünü, 6'sının yaralandığını duyurdu. ABD ve İngiltere gece boyunca 73 saldırı düzenledi. Ayrıca ABD Merkez Kuvvetler Hava Kuvvetleri, Yemen'de 16 noktada 60'tan fazla hedefin vurulduğunu açıklamıştı.

Husilerin silahlı kanadının sözcüsü Yahya Saree, ABD ve İngiltere’nin Yemen’e yönelik saldırılarında 5 Husi üyesinin hayatını kaybettiğini, 6’sının ise yaralandığını bildirdi.

Yemen’in başkenti Sana’nın kontrolünü elinde bulunduran Husi silahlı kanadının sözcüsü Yahya Saree, ABD ve İngiltere’nin Yemen’e yönelik gerçekleştirdiği saldırılar hakkında açıklama yaptı. Saree, ABD ve İngiltere’nin gece boyunca 73 saldırı gerçekleştirdiğini belirtti. Saree, saldırılar sonucunda 5 Husi üyesinin yaşamını yitirdiğini, 6’sının ise yaralandığını ifade etti.

Öte yandan, ABD Merkez Kuvvetler Hava Kuvvetleri (AFCENT), Yemen’de 16 noktada gerçekleştirilen operasyonlarda 60’tan fazla hedefin vurulduğunu açıklamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla bekleme esnasında samimi sohbetler gerçekleştirdi

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla bekleme esnasında samimi sohbetler gerçekleştirdi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.