h Dolar 31,0708 % 0.17
h Euro 33,6790 % 0.17
h Sterlin 39,4560 % 0.03
h Altın (Gr) 2.032,04 %0,76
h BIST100 9.374,20 %0,29
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Hatipoğlu, Davullu Zurnalı Bir Karşılama İle Karşılandı

Hatipoğlu, Davullu Zurnalı Bir Karşılama İle Karşılandı

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Seyitgazi ilçesinde yapılan coşkulu bir kutlamayla karşılandı. Hatipoğlu, Cumhur İttifakı paydaşlarıyla birlikte gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında İlçe programına katıldı. Seyitgazililerin davul ve zurna eşliğindeki kutlamasıyla karşılanan Hatipoğlu, vatandaşlarla sohbet etti ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Programda konuşan Hatipoğlu, Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin geleceği için kurulduğunu ve hizmet anlayışlarını herkese göstermek istediklerini belirtti. Programa AK Parti İl Başkanı, MHP İl Başkanı ve çok sayıda vatandaş da katıldı.

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Seyitgazi ilçesini ziyaret etti ve davul-zurna eşliğinde coşkulu bir karşılama ile karşılaştı. Yerel seçimler öncesinde ilçe ziyaretlerine devam eden Hatipoğlu, Seyitgazi’deki programda vatandaşlarla buluştu. Seyitgazi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte, Hatipoğlu’na gösterilen ilgi ve alkışlar dikkat çekti. Konuşmasında, Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yapan Hatipoğlu, hizmet odaklı anlayış ile tüm sorunları çözeceklerini belirtti. Programa AK Parti ve MHP yöneticileri ile vatandaşlar da katıldı. Nebi Hatipoğlu, MHP Seyitgazi Belediye Başkan Adayı Erhan Erden’e başarılar dileyerek desteklerini ifade etti.

Halk buluşmalarının yeni adresi Demirciler Mahallesi oldu

Sıradaki haber:

Halk buluşmalarının yeni adresi Demirciler Mahallesi oldu

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.