h Dolar 33,0206 % 0.01
h Euro 36,0627 % 0.01
h Sterlin 42,9550 % -0.02
h Altın (Gr) 2.569,79 %0,02
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Hamza Dağ’dan ilk mesaj: “İzmir’imizde yeni bir hikaye yazmak için başlıyoruz”

Hamza Dağ’dan ilk mesaj: “İzmir’imizde yeni bir hikaye yazmak için başlıyoruz”

AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, İzmirlilere yönelik sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Dağ, İzmir'in kendisi için anlamlı bir yer olduğunu ve burada yeni bir hikaye yazmak için harekete geçtiklerini belirtti.

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Hamza Dağ, İzmir’e yeni bir hikaye yazmak için harekete geçtiklerini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ı duyurdu. Bu duyuru sonrasında Hamza Dağ, sosyal medya hesabından İzmirlilere hitap ederek şu sözlere yer verdi: “İzmir’de geçirdiğim en anlamlı günleri yaşıyorum. Her köşesinde mutluluğu, huzuru ve sevgiyi hissettiğim İzmir. Üniversite yıllarımı burada geçirdim, çocuklarımın ilk adımlarını attığı, meslek hayatıma başladığım ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etme onurunu yaşadığım İzmir. Esnafından çiftçisine, sanayicisinden balıkçısına, gençten yaşlıya herkesin sorunlarıyla dertlendiğim İzmir. Güzeller güzeli İzmir’imizde yeni bir hikaye yazmak için harekete geçiyoruz.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başkan Altay, “yola devam” kararı aldı

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başkan Altay, “yola devam” kararı aldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.