h Dolar 32,5036 % -0.03
h Euro 35,1076 % -0.03
h Sterlin 41,5923 % 0.27
h Altın (Gr) 2.433,69 %0,08
h BIST100 10.471,32 %0,76
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • DEM Partisi, CHP Genel Başkanı Özel’i ziyaret etti

DEM Partisi, CHP Genel Başkanı Özel’i ziyaret etti

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i CHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti. CHP Genel Başkan Yardımcıları Gül Çiftçi ve Gökhan Zeybek tarafından karşılanan DEM Eş Genel Başkanları, görüşme gerçekleştirdi.

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları ve Tuncer Bakırhan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etmek için harekete geçti. Bu ziyaret, CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşti. DEM Parti’nin Eş Genel Başkanları, CHP Genel Başkanı’na desteklerini iletmek ve görüşmeler yapmak amacıyla parti genel merkezine gitti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gül Çiftçi ve Gökhan Zeybek, DEM Eş Genel Başkanlarını karşıladılar. Bu önemli buluşmada, siyasi gelişmeler ve ortak projeler hakkında konuşuldu.

MSB’den yapılan açıklamada, “Son bir hafta içinde Irak ve Suriye’nin kuzeyi dahil olmak üzere 45 terörist etkisiz hale getirildi” denildi.

Sıradaki haber:

MSB’den yapılan açıklamada, “Son bir hafta içinde Irak ve Suriye’nin kuzeyi dahil olmak üzere 45 terörist etkisiz hale getirildi” denildi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.