h Dolar 33,0905 % 0.07
h Euro 36,2992 % 0.07
h Sterlin 43,0993 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,40 %0,29
h BIST100 11.184,87 %0,46
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başkan Altay, “yola devam” kararı aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başkan Altay, “yola devam” kararı aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı tekrar aday gösterdi. Erdoğan, 2024 hedeflerinin AK Parti ve Cumhur İttifakı'nda olan belediyeleri ezici oranlarla kazanmanın yanı sıra muhalefetin elindeki şehirleri de gerçek belediyecilikle tanıştırmak olduğunu söyledi. Aday tanıtım toplantısında 17'si büyükşehir olmak üzere toplam 48 belediye başkan adayı açıklandı. Erdoğan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'ı yeniden aday göstererek "yola devam" dedi. Altay da Konya'ya hizmet etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimlerinde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı tekrar aday gösterdi. AK Parti, Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi’nde düzenlenen ikinci aday tanıtım toplantısında 2024 yerel seçimleri için 48 belediye başkan adayını açıkladı. Erdoğan, konuşmasında hedeflerinin AK Parti ve Cumhur İttifakı’nda olan belediyeleri ezici bir şekilde kazanmanın yanı sıra muhalefetin elindeki şehirleri de gerçek belediyecilikle tanıştırmak olduğunu söyledi. Erdoğan, belediye başkan adaylarının isimlerini tek tek açıklayarak Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı yeniden aday gösterdi. Altay ise tekrar aday gösterilmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, AK Parti Teşkilatı’na ve Cumhur İttifakı’na teşekkür etti ve Konya’ya hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.

“Dışişleri Bakanı Fidan, Ürdün Kralı II. Abdullah ile görüştü”

Sıradaki haber:

“Dışişleri Bakanı Fidan, Ürdün Kralı II. Abdullah ile görüştü”

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.