h Dolar 33,0905 % 0.07
h Euro 36,2992 % 0.07
h Sterlin 43,0993 % 0.12
h Altın (Gr) 2.621,40 %0,29
h BIST100 11.184,87 %0,46
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki toplantıda güvenlik gündemi ele alınıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki toplantıda güvenlik gündemi ele alınıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde düzenlenen güvenlik toplantısının başkanlığını yaptı. Toplantıya Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, İstanbul Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde önemli bir güvenlik toplantısı gerçekleştirildi. Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Metin Gürak, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç’ın da katıldığı toplantı, Dolmabahçe’de yapıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan Üsteğmen Duran’ın ailesi ile telefonda görüştü

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde yaralanan Üsteğmen Duran’ın ailesi ile telefonda görüştü

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.