h Dolar 32,9216 % -0.41
h Euro 35,8937 % -0.41
h Sterlin 42,6093 % -0.28
h Altın (Gr) 2.531,24 %-0,76
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Çınar, gece vardiyasında çalışan personeli yalnız bırakmadı.

Çınar, gece vardiyasında çalışan personeli yalnız bırakmadı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, deprem konutlarının alt yapısında çalışan Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle gece mesaisinde buluştu. Çınar, personellere teşekkür etti ve tatlı ikramında bulundu. İkizce TOKİ Konutları için çevre düzenlemesi, yol yenileme ve aydınlatma gibi çalışmalar gece gündüz sürdürülüyor. Konutların yakında hak sahiplerine teslim edileceği belirtiliyor. Başkan Çınar, depremzede ailelerin bir an önce sıcak yuvalarına kavuşması için tüm güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, deprem konutlarının alt yapısında çalışan Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini gece mesaisinde yalnız bırakmadı. Çınar, sahada büyük bir fedakarlık ve özveriyle çalışan personellere teşekkür edip, tatlı ikramında bulundu.

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, depremzede ailelere teslim edilecek olan İkizce TOKİ Konutlarının çevre düzenlemesi, yol yenileme ve aydınlatmaları başta olmak üzere alt ve üst yapı çalışmalarını gece gündüz demeden tamamlamak için bölgede mesai yapıyor.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar da İkizce TOKİ Konutları’nın olduğu bölgede aylardır yoğun bir şekilde çalışan Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini gece mesaisinde yalnız bırakmadı.

Gerçekleşen çalışmalar hakkında bilgi alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, personellerle tek tek sohbet ederek, tatlı ikramında bulundu.

Personellere gece gündüz demeden devam eden çalışmalarından dolayı teşekkürlerini sunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, millete hizmet yolunda dur durak bilmeden çalıştıklarını ifade etti.

6 Şubat depreminin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatlarıyla birlik, beraberlik içinde çalışmaların sürdüğünü belirten Çınar, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza bağlı TOKİ tarafından İkizce Mahallesi’nde inşa edilen ve 8 bin 799 konutun olduğu TOKİ Konutlarının olduğu bölgede çalışmalar aralıksız devam ediyor. Yeşilyurt Belediyesi olarak tamamlanan binaların çevre düzenlemeleri, konutların içi ve bağlantı yollarının asfaltlanması gibi çalışmaları hızla sürdürüyoruz. Depremzede ailelere destek veren başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İkizce TOKİ Konutları’nın hak sahiplerine yakın bir zamanda teslim edileceğini söyleyen Başkan Çınar, bu durumun İkizce’nin yaşam alanının hareketli ve canlı bir hale gelmesini sağlayacağını vurguladı.

TOKİ konutları ve köy konutlarının hak sahiplerine en kısa sürede teslim edilmesi için belediyenin tüm imkanlarının seferber edildiğini dile getiren Çınar, “Depremzedelerin bir an önce yeni evlerine kavuşması için TOKİ yetkilileriyle uyumlu ve koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Personellerimizle birlikte bu görevin üstesinden gelmek için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Her türlü çalışmaya destek sunuyoruz. Personellerimizin emekleri ve gayretleri takdire şayan. Çalışmalar aralıksız devam edecektir” şeklinde konuştu.

Bu süreçte depreme dayanıklı konutlar ve sosyal donatıların yanı sıra çocuk oyun alanları ve otoparklara da önem verdiklerini belirten Başkan Çınar, çalışmaların en kısa sürede tamamlanması için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, gece mesaisinde çalışan personellerine teşekkür etti ve çalışmaların devam edeceğini vurguladı.

Başkan Arıkan, Söke’deki devlet yetkililerini konuk etti.

Sıradaki haber:

Başkan Arıkan, Söke’deki devlet yetkililerini konuk etti.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.