h Dolar 33,0852 % 0.11
h Euro 36,0662 % 0.11
h Sterlin 42,7581 % 0.14
h Altın (Gr) 2.557,86 %0,29
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Bozdoğan Tarsus hakkında konuştu: “Tarsus bir kent değil, ateşe atılacak bir yer.”

Bozdoğan Tarsus hakkında konuştu: “Tarsus bir kent değil, ateşe atılacak bir yer.”

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, CHP'den istifa ederek bağımsız aday olarak yerel seçimlere katılacağını açıkladı. Bozdoğan, Tarsus halkına güvendiklerini ve seçimi kazanacaklarını belirterek, Tarsus'un ateşe atılacak bir kent olmadığını vurguladı. Kendisine farklı partilerden teklifler geldiğini söyleyen Bozdoğan, Tarsus'un önemli bir yere geldiğini ve tarih yazacaklarına inandığını ifade etti. Karar vericinin her daim halk olduğunu vurgulayan Bozdoğan, CHP'nin kurumsal bir parti olduğunu ancak oyunlarla karşılaşmanın hoş olmadığını belirtti. Tarsus'un sadece Tarsuslular tarafından yönetilebileceğini söyleyen Bozdoğan, demokrasinin ayrışmayı değil birleşmeyi hedeflediğini söyledi. Bozdoğan ayrıca dürüstlük ve ahlakın kendilerinin bağımlı olduğu değerler olduğunu ifade etti. 31 Mart'ta halkın hesap sorduğunu belirten Bozdoğan, projelerinin kesen bir meclis üyesinin aday olması durumunu garip bulduğunu ifade etti.

Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, CHP’den istifa ederek bağımsız aday olarak yerel seçimlere katılacağını açıkladı. Bozdoğan, Tarsus halkının güvenine vurgu yaparak, seçimi kazanacaklarına inandığını belirtti. “Tarsus ateşe atılacak bir kent değil, hazır olun” diyerek Tarsuslu hemşehrilerinden sükunet ve sabır istedi. Bozdoğan, katıldığı bir programda, belediye çalışanlarının sorumluluk bilinciyle görevlerini yerine getirdiğini ve hizmetteki başarılarıyla öne çıktıklarını ifade etti. Bağımsızlık hareketine destek veren farklı partilerden teklif aldığını gururla belirten Bozdoğan, Tarsus’un önemli bir yere geldiğini ve tarih yazacaklarına inandığını dile getirdi. Bozdoğan, halk tarafından verilen kararın her zaman en önemli olduğunu vurgulayarak, CHP’de yaşanan süreci eleştirdi. Tarsus’un sadece Tarsuslular tarafından yönetilebileceğini savunan Bozdoğan, demokrasinin ayrışma ve arınma süreciyle büyüdüğünü ifade etti. Başkan Bozdoğan, halkın her zaman hesap sormasını beklediğini ve 31 Mart’ta bunun gerçekleşeceğini söyledi. Dürüstlüğün ve ahlakın kendileri için önemli olduğuna dikkat çeken Bozdoğan, parti disipliniyle çelişen bir adayın kendisine rakip olarak çıkmasını garip bulduğunu belirtti.

Kosova’da yaşayanların yaklaşık olarak %28’i bu yıl içerisinde ülkeden ayrılmayı düşünüyor

Sıradaki haber:

Kosova’da yaşayanların yaklaşık olarak %28’i bu yıl içerisinde ülkeden ayrılmayı düşünüyor

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.