h Dolar 33,0214 % -0.13
h Euro 35,9862 % -0.13
h Sterlin 42,9233 % -0.06
h Altın (Gr) 2.574,22 %0,52
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Battalgazi Belediyesi, birçok insanın hayatına dokunan sosyal belediyecilik projeleriyle ön plana çıktı

Battalgazi Belediyesi, birçok insanın hayatına dokunan sosyal belediyecilik projeleriyle ön plana çıktı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, sosyal belediyecilik anlayışını benimseyerek birçok projeye imza attı. Başkan Güder, Hayır Çarşısı Projesi, Kadın Kooperatifi, Engelsiz Yaşam Merkezi gibi çalışmalarla binlerce vatandaşa ulaştı ve eşit fırsatlar sunma amacını gerçekleştirdi. Başkan Güder, önümüzdeki dönemde de toplumun her kesimine hitap etmeye ve yardımlara devam edecek.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, beş yıllık görev süresi boyunca sosyal belediyecilik anlayışını vurgulayan çalışmalara imzasını attı. Battalgazi Belediyesi, Başkan Osman Güder’in liderliğinde sosyal belediyecilik alanında örnek projelere imza attı. Hayır Çarşısı Projesi, Kadın Kooperatifi, Engelsiz Yaşam Merkezi gibi projelerle on binlerce vatandaşa eşit fırsatlar sunuldu. Başkan Güder, gönül belediyeciliğini her kesimden vatandaşa ulaşmak için önemli bir motivasyon kaynağı olarak gördüğünü belirtti.

Başkan Güder, Hayır Çarşısı Projesi ile 300 binden fazla aileye yardım ulaştırıldığını ve bu sürecin devam ettiğini söyledi. Kadın Kooperatifi ile kadınların istihdama katkı sağladığını ve ürettikleri ürünleri dünya ile buluşturduklarını ifade etti. Engelsiz Yaşam Merkezi ile özel ihtiyaçları olan vatandaşların sosyal ve kültürel faaliyetlerine destek olduklarını dile getiren Güder, Arslantepe bölgesinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşların doğalgaz dönüşümünü ve mutfak yenileme çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirtti. Eğitim alanında da çeşitli destekler sağlandığını ve gençlere, öğrencilere kırtasiye setleri, deneme setleri ve kaynak destekleri sunulduğunu vurguladı.

Başkan Güder, her vatandaşın refahını sağlamak için çalıştıklarını ve bundan sonra da aynı şekilde devam edeceklerini sözlerine ekledi. Toplumun eşit fırsatlarla buluşması ve her kesimin ihtiyaçlarının karşılanması için herkesi kucaklayan projeler gerçekleştirildiğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara ve diğer illerin açıklamalarını Pazar gününde yapacaklarını belirtti ve bu açıklamaların Pazara kadar yetiştirilmeye çalışıldığını aktardı.

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara ve diğer illerin açıklamalarını Pazar gününde yapacaklarını belirtti ve bu açıklamaların Pazara kadar yetiştirilmeye çalışıldığını aktardı.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.