h Dolar 33,0801 % 0.15
h Euro 36,1869 % 0.15
h Sterlin 43,0672 % 0.35
h Altın (Gr) 2.614,23 %-0,27
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Başkan Arıkan, Söke’deki devlet yetkililerini konuk etti.

Başkan Arıkan, Söke’deki devlet yetkililerini konuk etti.

Söke Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Atbaş, 2.5 yılın ardından Ankara'ya tayin oldu. Veda yemeği düzenlenen geceye Söke'nin ilçe kaymakamı, belediye başkanı ve diğer yerel görevliler katıldı. Atbaş, hizmetleri için teşekkür edildi ve yeni görevinde başarılar dildendi. Yemeğin sonunda ise eşine çiçek ve plaket, kendisine ise Atatürk işlemeli halı ve plaket verildi.

Söke’deki Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Atbaş ve eşi Hakime Dilek Meral Atbaş, Ankara’ya tayin olmaları nedeniyle onuruna veda yemeği düzenlendi. Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan’ın ev sahipliği yaptığı geceye Söke İlçe Kaymakamı Ali Akça, Adalet Komisyon Başkanı 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Tuğrul Durmaz, Söke Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Emre Mengi, Söke İlçe Emniyet Müdürü Fatih Demiralp ve Söke Adliyesi savcı ve hakimleri katıldı.

Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan ve Söke Kaymakamı Ali Akça, Atbaş çiftine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Söke Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Atbaş ise görev süresi boyunca kendisine destek olan ve birlikte çalışmaktan onur duyduğunu belirttiği Söke Kaymakamı Ali Akça, Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Söke Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Emre Mengi, Söke İlçe Emniyet Müdürü Fatih Demiralp ve diğer Jandarma ve Emniyet mensuplarına, Söke Adliyesi’ndeki çalışma arkadaşlarına teşekkür etti ve helallik istedi.

Gece sonunda Söke Belediye Başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, Hakime Dilek Meral Atbaş’a çiçek ve plaket takdim ederken, Kaymakam Ali Akça, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Atbaş’a Atatürk işlemeli halı ve plaket verdi.

ABD ve İngiltere, Yemen’deki Husileri hava ve deniz saldırılarıyla hedef aldı

Sıradaki haber:

ABD ve İngiltere, Yemen’deki Husileri hava ve deniz saldırılarıyla hedef aldı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.