h Dolar 33,0945 % 0.2
h Euro 36,2232 % 0.2
h Sterlin 43,0554 % 0.37
h Altın (Gr) 2.623,00 %0,06
h BIST100 11.134,08 %-0,05
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • AK Parti’nin Adayı Altınok: Ankara’ya Hizmet Edecek

AK Parti’nin Adayı Altınok: Ankara’ya Hizmet Edecek

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok, Ankara'nın hizmetlerini alması gerektiğini ve kendisinin bunun için çalışacaklarını belirtti. Altınok, Ankara'nın milli mücadelemizin ve devletimizin başkenti olduğunu vurgulayarak, herkesin hizmetkarı olacaklarını ve ayrımcılık yapmayacaklarını dile getirdi. Keçiören'deki başarılı çalışmalara da değinen Altınok, Ankara'nın daha birçok eser ve hizmetle donatılacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayını Turgut Altınok olarak açıkladı. Altınok, partililere seslenerek Ankara’nın hak ettiği hizmetleri alacağını ve herkesin hizmetkarı olacaklarını belirtti. Ankara’nın milli mücadelemizin başkenti ve Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin başkenti olduğunu vurgulayan Altınok, Ankara’yı dünya başkenti yapacaklarını ve ayrımcılık yapmayacaklarını söyledi. Keçiören’deki eserlere de değinen Altınok, Ankara’ya hayal edilemeyen hizmetlerin kazandırılacağını ve her kesime dokunacaklarını ifade etti. Altınok ayrıca sosyal belediyecilik anlayışıyla her kesimin ihtiyaçlarına cevap vereceklerini ve Ankara’yı 21. yüzyılın örnek bir dünya başkenti yapacak projelerini yakın bir zamanda paylaşacaklarını sözlerine ekledi.

Erdoğan, Uşak ilinin adayını açıkladı ve resmiyet kazandırdı

Sıradaki haber:

Erdoğan, Uşak ilinin adayını açıkladı ve resmiyet kazandırdı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.