h Dolar 33,0214 % -0.13
h Euro 35,9862 % -0.13
h Sterlin 42,9233 % -0.06
h Altın (Gr) 2.574,22 %0,52
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • AK Parti Bayburt İl Başkanı Polat, görevinden istifa etti

AK Parti Bayburt İl Başkanı Polat, görevinden istifa etti

AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, istifa ettiğini duyurdu. Polat, 5 yıldır görev yaptığı il başkanlığı görevinden kendi iradesiyle ayrıldığını belirtti. Polat, istifa açıklamasında AK Parti'nin Türkiye'nin dönüşümünde önemli bir rol oynadığını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde hedeflerinin 2023, 2053 ve 2071 olduğunu söyledi. Polat, ayrıca Türkiye'nin milli savunma sistemleri, yerli otomobil ve Mavi Vatan gibi atılımlarıyla güçlendiğini ve bu yolda Erdoğan'ın yanında durmaya devam edeceklerini vurguladı.

AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Polat, yapılan toplantıda parti üyelerine istifasını duyurdu. 5 yıldır il başkanlığı görevini sürdüren Polat, istifa kararını kendi iradesiyle aldığını belirtti. Görev süresi boyunca büyük bir heyecanla AK Parti Bayburt İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü ifade eden Polat, “Türkiye’nin geçirdiği dönüşümü görmek bir ayrıcalıktır. Ancak Türkiye’nin güçlü duruşunu kabullenemeyenler hala Cumhurbaşkanımıza karşı tutumlarını devam ettirmekteler” dedi. Polat, Türkiye’nin elde ettiği başarıları da vurgulayarak, savunma sistemlerinden yerli otomobile, sağlık yatırımlarından eğitime, altyapı çalışmalarından manevi değerlere kadar birçok alanda önemli adımlar atıldığını kaydetti. Polat, istifa açıklamasının sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti yöneticilerine teşekkür ederek, partisine ve Bayburt halkına hizmet etme gururunu yaşadığını ifade etti.

Başkan Sandıkçı: Milli Teknoloji Hamlesi’ne Destek Veren Nesiller Yetiştiriyoruz

Sıradaki haber:

Başkan Sandıkçı: Milli Teknoloji Hamlesi’ne Destek Veren Nesiller Yetiştiriyoruz

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.