h Dolar 33,1952 % -0.11
h Euro 36,0226 % -0.11
h Sterlin 42,8115 % -0.31
h Altın (Gr) 2.548,96 %-1,98
h BIST100 11.156,20 %0,15
a
  • Vakit
  • Siyaset
  • Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar, tekrar aday gösterildi ve halkla buluştu.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar, tekrar aday gösterildi ve halkla buluştu.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, adaylığının açıklanmasının ardından vatandaşlarla buluştu ve çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Karalar, Adana için metro ve tramvay projeleriyle ilgili konuştu ve modern bir otogar yapacaklarını söyledi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana halkının desteği ile bir kez daha aday gösterildiğini açıkladı. Karalar, bu kararla birlikte çalışma azmiyle Adana’ya hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti. Mevcut projelerin yanı sıra yeni çalışmalarla Adana’yı daha da ileriye taşıyacaklarını ifade eden Karalar, hedeflerinin belediye başkanı olarak tekrar seçilmek olduğunu söyledi. Ayrıca Karalar, halkın kendisine verdiği güvenden dolayı meclis seçimlerinde de destek beklediklerini vurguladı. Karalar, Adana’nın geleceği için metro ve tramvay projelerini hayata geçireceklerini ve Adana’nın ekonomik olarak kendi kendine yetebileceğini dile getirdi. Ayrıca otogarın modernizasyonu konusunda da çalışmalar yapacaklarını belirten Karalar, bu projenin Adana’ya gelir sağlaması için ticari alanlar oluşturacaklarını ve bu şekilde hizmetlerini sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

ABD’nin Dışişleri Bakanı Blinken, Mısır Cumhurbaşkanı es-Sisi ile görüşme gerçekleştirdi.

Sıradaki haber:

ABD’nin Dışişleri Bakanı Blinken, Mısır Cumhurbaşkanı es-Sisi ile görüşme gerçekleştirdi.

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.