h Dolar 33,0594 % -0.07
h Euro 36,0089 % -0.07
h Sterlin 42,7302 % -0.23
h Altın (Gr) 2.551,43 %-1,89
h BIST100 11.131,32 %-0,07
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi, güç sağlamaya devam ediyor.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi, güç sağlamaya devam ediyor.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Hastanesi, Tıp Bilimleri Bölümünde görev yapmaya başlayan Dr. Hakan Kayış ve Dr. Ural Kaya ile güçleniyor. Hastanenin akademik kadrosuyla birlikte sağlık hizmetlerinde üstünlüğünü artırması hedefleniyor. Dr. Kayış ve Dr. Kaya'nın göreve başlamasıyla beraber hastane, uzmanlık alanlarındaki çeşitliliği artırarak daha geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunma konusunda kararlılığını sürdürüyor.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Hastanesi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’na Dr. Öğr. Üyesi Hakan Kayış ve Acil Tıp Anabilim Dalı’na Dr. Öğr. Üyesi Ural Kaya’nın katılımıyla güçleniyor. Bu iki uzmanın göreve başlamasıyla birlikte, hastane bölgesinde sağlık hizmetlerindeki üstünlüğünü daha da pekiştiriyor. ZBEÜ Hastanesi, geniş akademik kadrosu ve kaliteli sağlık hizmetleriyle ön plana çıkarak bölgenin sağlık üssü olma konumunu güçlendiriyor. Hastane, çeşitli uzmanlık alanlarına sahip olan Dr. Öğr. Üyesi Hakan Kayış ve Dr. Öğr. Üyesi Ural Kaya ile hastalarına daha geniş bir sağlık hizmeti sunma misyonunu sürdürüyor.

Vezirköprü’de 400 öğrenci ödüllendirildi

Sıradaki haber:

Vezirköprü’de 400 öğrenci ödüllendirildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.