h Dolar 33,0857 % 0.05
h Euro 36,2513 % 0.05
h Sterlin 43,0773 % 0.07
h Altın (Gr) 2.624,40 %0,41
h BIST100 11.197,52 %0,57
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Yüksek kar getirili özel fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan’ın tutukluluk halinin devamına hükmedildi.

Yüksek kar getirili özel fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan’ın tutukluluk halinin devamına hükmedildi.

Seçil Erzan, yüksek kar getirisi vaadiyle birçok ünlü ismi dolandırdığı iddiasıyla tutuklu olarak kalmaya devam ediyor. Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi tanınmış kişilerin de aralarında bulunduğu birçok kişi, Erzan tarafından mağdur edildiği iddiasıyla hukuki süreç başlatmıştı. Erzan'ın tutukluluğunun devamına karar verildi.

Ünlü futbolcular Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi birçok kişiyi yüksek kar vaadiyle dolandırdığı iddiasıyla gündeme gelen Seçil Erzan, tutukluluğunun devamına karar verildiği belirtildi.

Kış aylarında kayganlaşan yolda mahsur kalan araçlar, traktör desteğiyle rampayı aşabildi

Sıradaki haber:

Kış aylarında kayganlaşan yolda mahsur kalan araçlar, traktör desteğiyle rampayı aşabildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.