h Dolar 32,9225 % 0.07
h Euro 35,7916 % 0.07
h Sterlin 42,5550 % -0.01
h Altın (Gr) 2.546,14 %0,46
h BIST100 11.046,88 %-1,13
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Yozgat’ta karısı ve kızını öldüren polis memuru intihar etti; çiftin cenazesi toprağa verildi

Yozgat’ta karısı ve kızını öldüren polis memuru intihar etti; çiftin cenazesi toprağa verildi

Sakarya'da intihar eden bir polis, boşanma aşamasındaki eşini ve kızını öldürdü. Cenazeler Yozgat'ın Sorgun ilçesinde toprağa verildi. Komiser İlker Tarık Ünal için Salih Paşa Camisi'nde, eşi Nesrin Ünal için ise Yeniyer beldesi Karakız Mahallesi Camisi'nde cenaze törenleri düzenlendi. İlker Tarık Ünal Sorgun Mezarlığı'nda, Nesrin Ünal ise Yeniyer Mahallesi mezarlığında defnedildi. Ünal'ın öldürdüğü kızının cenazesinin ise İstanbul'a gönderildiği belirtildi.

Sakarya’da, boşanma sürecinde olduğu belirtilen bir polis memuru olan İlker Tarık Ünal, eşini ve kızını öldürdükten sonra intihar etmişti. Cenazeleri Yozgat’ın Sorgun ilçesine getirildi ve burada toprağa verildi.

İlker Tarık Ünal için Salih Paşa Camisi’nde, eşi Nesrin Ünal için ise Yeniyer beldesi Karakız Mahallesi Camisi’nde cenaze törenleri düzenlendi. Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından İlker Tarık Ünal, Sorgun Mezarlığı’na, eşi Nesrin Ünal ise Yeniyer Mahallesi mezarlığına defnedildi. Ayşegül O.’nun İstanbul’a götürüldüğü öğrenildi; zira kendisi İlker Tarık Ünal tarafından öldürülmüştü.

Şanlıurfa’da İnsan Zinciriyle Gazze’ye Destek Verildi

Sıradaki haber:

Şanlıurfa’da İnsan Zinciriyle Gazze’ye Destek Verildi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.