h Dolar 33,0704 % 0.05
h Euro 36,0670 % 0.05
h Sterlin 42,9206 % 0.01
h Altın (Gr) 2.562,70 %0,06
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Yenişehir’de güvenlik tedbirleri artırılıyor: Halka ‘huzur’ uygulaması başlatılıyor

Yenişehir’de güvenlik tedbirleri artırılıyor: Halka ‘huzur’ uygulaması başlatılıyor

Bursa Yenişehir'de Emniyet Müdürlüğü öncülüğünde yapılan geniş çaplı huzur operasyonunda, uyuşturucu ve hırsızlık gibi suçlara yönelik 200 kişinin sorgulaması yapıldı ve aranması olan şahıslara ceza verildi. Can ve mal güvenliğini korumak amacıyla gerçekleştirilen operasyonda 60 araç kontrol edildi ve trafik kurallarını ihlal eden sürücülere de cezai işlem uygulandı. Emniyet yetkilileri, bu tür uygulamaların devam edeceğini vurguladı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü, Yenişehir ilçesinde narkotik, hırsızlık, uygunsuz şahıslar ve asayiş suçlarıyla mücadele etmek amacıyla bir operasyon düzenledi.

Yenişehir ilçesinde gerçekleştirilen geniş çaplı huzur operasyonunda, 200 kişinin UYAP sorgulaması yapıldı ve uyuşturucu madde bulunduran, ruhsatsız silah taşıyan veya çeşitli suçlardan aranan kişilere göz açtırılmadı. Can ve mal güvenliğini sağlama amacıyla gerçekleştirilen “huzur” uygulaması kapsamında, 60 araç kontrol edildi ve trafik kurallarını ihlal eden sürücülere idari cezalar uygulandı.

Emniyet yetkilileri, yapılan uygulamaların vatandaşların can ve mal güvenliğini koruma amacıyla gerçekleştirildiğini belirtti ve uygulamaların hız kesmeden devam edeceğini duyurdu.

Başıboş atla çarpışan araç kullanılamaz hale geldi

Sıradaki haber:

Başıboş atla çarpışan araç kullanılamaz hale geldi

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.