h Dolar 33,0142 % -0.01
h Euro 36,0242 % -0.01
h Sterlin 42,9424 % -0.06
h Altın (Gr) 2.568,23 %-0,05
h BIST100 11.064,85 %0,37
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Yangın hızla büyüyerek yayılmadan önce odunluktaki yangın kontrol altına alındı

Yangın hızla büyüyerek yayılmadan önce odunluktaki yangın kontrol altına alındı

Hatay'ın Samandağ ilçesinde bir evin odunluk bölümünde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Tekebaşı mahallesinde gerçekleşen yangın, vatandaşların 112'yi araması üzerine itfaiye ekiplerinin olay yerine gelmesiyle söndürüldü. Yangın diğer bölümlere sıçramadan kontrol altına alınırken, soğutma çalışmaları gerçekleştirildi.

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bulunan bir evin odunluk bölümünde çıkan yangın, itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kontrol altına alındı.

Samandağ ilçesine bağlı Tekebaşı mahallesinde bulunan bir evin odunluk kısmında yangın meydana geldi. Vatandaşların 112’yi araması üzerine olay yerine hızla itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi sayesinde evin diğer bölümlerine sıçramadan söndürüldü. Yangının kontrol altına alınmasının ardından soğutma çalışmalarına başlandı.

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bir evde çıkan yangın anında müdahale ile söndürüldü

Motorcular, enkaz kentte birlik mesajı veriyorlar

Sıradaki haber:

Motorcular, enkaz kentte birlik mesajı veriyorlar

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.