h Dolar 32,9216 % -0.41
h Euro 35,8937 % -0.41
h Sterlin 42,6093 % -0.28
h Altın (Gr) 2.531,24 %-0,76
h BIST100 11.172,75 %0,15
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Yangın Beyaz Eşya Deposunda Kontrol Altına Alındı

Yangın Beyaz Eşya Deposunda Kontrol Altına Alındı

Afyonkarahisar'da beyaz eşya ve mobilya deposu olarak kullanılan bir iş yerinde çıkan yangında büyük maddi hasar meydana geldi. Yangın, 2. Küçük Sanayi Sitesi'nde gerçekleşti ve yaklaşık 2 saatlik bir müdahale sonucunda söndürülebildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alınan yangında can kaybı veya yaralanma olmazken, iş yerindeki malzemelerin yanıcı özelliği yangının büyümesine neden oldu. Polis tarafından güvenlik önlemleri alınırken, yangının çıktığı dükkanın yanındaki iş yerlerinin çatılarında zarar meydana geldi.

Afyonkarahisar’da bir iş yerinde çıkan yangın, beyaz eşya ve mobilya deposu olarak kullanılan mekanda büyük maddi hasara neden oldu. Yangın gece saatlerinde başladı ve yaklaşık 2 saat süren müdahalenin ardından söndürülebildi.

Olay, Afyonkarahisar’ın merkezinde bulunan 2. Küçük Sanayi Sitesi’nde meydana geldi. Bildirildiğine göre, sanayi sitesi görevlileri, beyaz eşya ve mobilya deposunda duman fark etti ve hemen yangına müdahale etti. İhbar üzerine Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri de olay yerine sevk edildi. Ekipler, hızlı bir şekilde yangına müdahale ederek alevleri söndürdü. Yangın, yaklaşık 10 ekip tarafından 2 saat boyunca kontrol altına alınabildi. İş yerindeki beyaz eşyalar ve mobilyalar, müdahaleyi zaman zaman zorlaştırdı. Yangının söndürülmesinin ardından soğutma çalışmaları devam ediyor.

Olayda can kaybı veya yaralanan olmadığını belirten İkinci Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Halil Acar, “Yangın, sanayi sitesindeki dördüncü adanın hemen başındaki dükkanda çıktı. Bu dükkandaki beyaz eşya ve mobilya deposu. İhbar üzerine yangına kısa sürede müdahale edildi, ancak içerideki malzemelerin yanıcı olması nedeniyle yangın büyüdü. Yangında maddi zarar var, ama neyse ki can kaybı veya yaralanma yok” dedi.

Olay yerinde polis tarafından güvenlik önlemleri alınırken, yangının başladığı dükkana bitişik iş yerlerinin çatılarının zarar gördüğü belirtildi.

Alaplı’da meydana gelen patpat kazasında 2 kişi yaralandı

Sıradaki haber:

Alaplı’da meydana gelen patpat kazasında 2 kişi yaralandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.