h Dolar 31,0708 % 0.17
h Euro 33,6790 % 0.17
h Sterlin 39,4560 % 0.03
h Altın (Gr) 2.032,04 %0,76
h BIST100 9.374,20 %0,29
a
  • Vakit
  • Gündem
  • Van’da kaybolan 12 yaşındaki çocuğun ölü bedeni bulundu

Van’da kaybolan 12 yaşındaki çocuğun ölü bedeni bulundu

Van'ın İpekyolu ilçesinde kaybolan 12 yaşındaki çocuğun cansız bedenine ulaşıldı. V.T. isimli çocuk, arkadaşlarıyla oyun oynamak için evden çıktıktan sonra bir süre haber alınamadı. Ailesi durumu polise bildirdi ve arama çalışmaları başlatıldı. Gece saatlerinde V.T.'nin cansız bedenine ulaşıldı. Otopsi için Adli Tıp Kurumuna gönderilen V.T.'nin cenazesi ailesine teslim edildi. Soruşturma ise başlatıldı.

Van’ın İpekyolu ilçesinde kaybolan 12 yaşındaki çocuğun cansız bedenine ulaşıldı.

İpekyolu ilçesine bağlı Hacıbekir Mahallesinde dün öğle saatlerinde arkadaşlarıyla oyun oynamak için evden çıkan 12 yaşındaki V.T.’den bir süre haber alınamadı. Daha sonra ailesi tarafından polise haber verilmesi üzerine arama çalışması başlatıldı. Kayıp çocuğu arayan aile ve ekipler daha sonra saat 02.00 sıralarında V.T.’nin cansız bedenine ulaştı. Yapılan incelemenin ardından V.T.’nin cansız bedeni otopsi için Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. V.T.’nin cenazesi daha sonra yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi. 12 yaşındaki V.T.’nin ölümüne ilişkin soruşturma başlatıldı ve olayla ilgili bilgi alınarak resmi prosedürler uygulanacak.

Kars Kalesi yolunda aydınlatma lambalarına saldırı!

Sıradaki haber:

Kars Kalesi yolunda aydınlatma lambalarına saldırı!

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.