h Dolar 31,3294 % 0.3
h Euro 33,9134 % 0.3
h Sterlin 39,6107 % 0.13
h Altın (Gr) 2.056,97 %0,21
h BIST100 9.183,64 %-0,11
a

Van’da güvenlik operasyonu düzenlendi

Van’da gerçekleştirilen operasyonlarda terör örgütlerine üye olan 6 kişiye yasal işlem uygulanmıştır. Van Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, terör örgütlerinin faaliyetlerini ortaya çıkarmak ve engellemek amacıyla çalışmaların sürdüğü belirtilmiştir. Sonuç olarak, PKK/KCK terör örgütü ve dini istismar eden terör örgütü soruşturmaları kapsamında toplamda 6 kişi hakkında hukuki işlem yapılmıştır.

Van’da düzenlenen operasyonlar sonucunda 6 kişi hakkında yasal işlem yapıldı. Van Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, terör örgütlerinin faaliyetlerinin ortaya çıkarılması ve engellenmesi amacıyla yürütülen çalışmaların devam ettiği belirtildi. Açıklamada, “PKK/KCK terör örgütü soruşturmaları kapsamında 5 kişiye, dini istismar eden terör örgütü soruşturması kapsamında ise 1 kişiye olmak üzere toplamda 6 kişi hakkında yasal işlem yapıldı” ifadelerine yer verildi.

Gümrük Kaçakçılığı Operasyonları Van’da Hızlandı

Sıradaki haber:

Gümrük Kaçakçılığı Operasyonları Van’da Hızlandı

Çerezleri, yalnızca veri politikamızdaki hedeflere uygun ve mevzuata uygun bir şekilde kullanmaktayız. Daha fazla bilgi için lütfen veri politikamızı inceleyiniz.